anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki. Musze nabyć jakieś dobre słoje. Wypucować to co mam i zacząć dbać o sprzęt. Dziś stałem za blisko słonej wody co poczułem na rękach i sprzęcie. Kit który mam jest OK ale nie do wszystkiego się nadaje...zaś stare szkło od Minolty dziś jak podpiąłem to tylko zgrzyty słychać było ale to był byle wek tylko więc beż żalu. Jedyne co go przy mnie trzymało to kompatybilnośc z posiadanymi filtrami 49,52 i 55...przydają się jak kupię jakiegoś pentacona.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tomku, tam jest ślicznie! Pięknie! I ładnie to pokazujesz :thumbsup:
I widzę, że przestałeś się bać szumów :thumbsup: choć pojechałeś w drugą stronę - ISO 1600 i przysłona - f/25. Po co? Ostrość się zmniejsza już (dyfrakcja) i babole na matrycy widać :c9
Dałbyś ISO 400 i f/11 i byłoby super! Ale i tak bardzo mi się podobają! :c4

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pojechałem w drugą stronę specjalnie dla tego ultranerwowego, szybkiego ptaszka co latał mi tuż nad głową odciągając mnie od swojej jajczanej familii ;) Nie on był moim celem ale skoro się trafił to już...Nie byłem zadowolony totalnie z efektów na ISO 200 a chciałem żeby widać też było ciut więcej niż jeden plan. Eksperymentuję...

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

zdjęcia z muszelkami i makaronem są piękne :c4
urzekło mnie zwłaszcza 61 :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Koń jaki jest każdy widzi...wczoraj na stopa do miasta o mało nie wziąłem ale miałem już drabinkę na pokładzie...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziękuję pannie Kolorowej ;)
Znalazłem jeszcze przyklejony makaronik do "rudo-żelazowej" skały ale to tylko próba co się da wycisnąć z tego szkła na 105mm

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Tomek seria z muszelkami bardzo fajna, wrecz jak dla mnie mega.



colorful napisał(a):

zdjęcia z muszelkami i makaronem są piękne :c4
urzekło mnie zwłaszcza 61 :)



Zgadzam sie w stu procentach Tomku :c4

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

jaki czysty siwek! jakby był wyprany w reklamowanym proszku do prania :slight_smile:
mój siwy leń jest zawsze usyfiony tak, że ręce opadają (z załamania i od czyszczenia ;) )

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Jadąc wzdłuż fiordu na stałym lądzie od strony wysp moich ulubionych, bo okrutnie zad...stych trafić można na "końskie zagłębie" :) tyle ich wśród pokręconych, lichych krzaczorów się pasie. Maść dowolna i gabaryty do wyboru. Oczywiście każdy z nich ma dbającego właściciela. Nawet renifery tutaj miewają...a propos może się wybiorę niedługo na optyczne strzelanie do tych ostatnich :)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tomku, śliczny ten siwek :c4 - dla niego to bym tę drabinkę jednak opuścił :slight_smile:
Ta ostatnia muszelka też wdzięczna. :thumbsup:

Ale jedna prośbeńka: w poziomie nawet jak dasz 850px czy nawet 1000 to będzie jeszcze OK, ale jak w pionowym zdjęciu dasz 800 w poziomie to tego nijak się nie da obejrzeć na normalnym monitorze (bez pivota) - więc jakbyś w pionie był łaskaw ograniczać (nawet takiego ślicznego siwka) do 800px, bylibyśmy wdzięczni :thumbsup:

------------------------------
fotoamator