anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

O!
Jest światło, jest moc :thumbsup:
mi zdarza się, że jak nie ma dobrego światła to nawet nie robię zdjęcia - widząc to co Ty miałeś przed oczami, nawet bym się nie zastanawiał - świetnie Ci zaświeciło :thumbsup:
354 - mniam! Obciąłbym dół bo niepotrzebnie odciąga uwagę (ale to już Twój znak firmowy :nauseated_face: )
355 - najmniej fajnie z tej trójki - nie wiadomo na czym się skupić - na statku, czy na punkcie świetlnym nad statkiem
356 - świetnie :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

"Zdziśki - bajdyłejki"

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Jeżeli chodzi o te dwa ostatnie zdjęcia - robiłeś ciekawsze kadry :c20

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

a mi się 357 podoba, bardzo klimatyczne, lekko mroczne :c20

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Cóż nie zawsze się da. Bardzo wąskie drogi bez możliwości zaparkowania, pobocze pełne śniegu i przesłaniających widoki krzaczorów. Poza tym jak światła staje tak się fotka udaje ;) Dziś jest sporo gorsza aura. Totalnie bez widoczności. Powegecę sobie dziś na fotelu.

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Pikne, pikne, szczególnie 356, świetne światło :thumbsup: . Ale nie widziałeś gdzieś wiosny na północy bo u nas coś nas zbywa ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Michale i Starosto dzięki za słowo.

smoku215 napisał(a):

Pikne, pikne, szczególnie 356, świetne światło :thumbsup: . Ale nie widziałeś gdzieś wiosny na północy bo u nas coś nas zbywa ;)


Dzięki Tobie też smoku.
Wiosna olewa te okolice i raczej tu nie wpadnie przed końcem maja. Dziś zamieć, widoczność czerwonych lamp stopu auta z przodu na ca.30-40m i do tego łosie łażące wzdłuż drogi po lesie odwracają uwagę :) . Auto po 250km górskiej trasy wygląda jak z innej bajki. Poczułem się jakbym był na północy :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

359 jest fajne :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Żeby nie było, że się obijam. Pstryki z przerw śnieżycy. Oczywiście w czasie jazdy ;) znaczy "by the way". Od tygodnia widoczność przez wiekszośc doby nie osiąga nawet 50m. Na drodze katastrofa. Dziś jadąc 90km/h zobaczyłem cień ciężarówki wyłaniający się z obłoku śnieznego zaledwie ca. 15m przed maską. Lekko się zgrzałem. Pewnie jednak bardziej niż hamulce.

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

360 bajeczne.
361-dlaczego mimo niskiego ISO masz duze szumy?

Masz tak piekne kadry do fotografowania ale jakosc zdjec wciaz nie jest powalajaca.