anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Witam :c37
Letnie chmurki, ostatnia "górka" bardzo przyjemne :thumbsup:

Tomek69N napisał(a):

Ostra górka :c20
Może latem tam wyskoczę... :c2


Myślę że nawet powinieneś, faktycznie patrząc na zdjęcie to góra robi wrażenie. A jaka jej wysokość :smileyquestion:
PS:Ja teraz to też już czekam na zejście śniegów z "Taterków" i trza co nie co pochodzić :D

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Ostra górka ma niespełna 1,5tys. metrów ale za to poziom zero znajduje się tuż obok, u podnóża. W Tatrach jest większość szczytów wyższych względem morza ale za to Zakopane znajduje się na wysokości 750-900 mnpm.
Dawno się nie wspinałem ale ta górka ma dłuższe i łagodniejsze nieco wejście z drugiej strony. Tylko zapomnij o szlaku - trza przetrzeć samemu sobie drogę.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Żeby nie było, że zdjęć nie robię albo aparat sprzedałem ;)
Świeżynki po drodze z robala.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Tomku , coś bardzo ruchliwe musiały być ... :nauseated_face:
Mało ostre są te zdjęcia :( Czyżby ciężki warunki sprzyjały :question: )

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

W ogóle zdjecia wyglądają na mocno przypadkowe. Takie zwierzęta to trzeba by na spokojnie poobserwować i poświęcić im trochę czasu - poznać zachowania, a potem poszukać ciekawych kadrów...

w ogóle fascynuje mnie ta tundrowa roślinność z płatami śniegu. może jakieś zdjęcie z tej tematyki? :)

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Reniferki :D ahhhhhhhh to byly czasy jak otwierałem okiennice a tam przy samochodzi paradowały i czasem rogiem pojechały po lakierze :c34

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Bertone napisał(a):

Tomku , coś bardzo ruchliwe musiały być ... :nauseated_face:
Mało ostre są te zdjęcia :( Czyżby ciężki warunki sprzyjały :question: )


Nikt do nich (poza mną ze szkła) nie strzela więc spoko popas na bezśnieżnej wysepce.
Mało ostre, bo nie wyostrzyłem na koniec. Poza tym to nie CZ-tka na statywie w czatowni tylko Sigma na 300mm przez krzaczory wątłe...

colorful napisał(a):

W ogóle zdjecia wyglądają na mocno przypadkowe. Takie zwierzęta to trzeba by na spokojnie poobserwować i poświęcić im trochę czasu - poznać zachowania, a potem poszukać ciekawych kadrów...
w ogóle fascynuje mnie ta tundrowa roślinność z płatami śniegu. może jakieś zdjęcie z tej tematyki? :)


Fakt. No i śpieszno mi było, bo auto na zakręcie zostawiłem. Śniegu na razie tutaj nie brakuje. To miejsce odsłonięte od białej pierzynki jest poprzez coraz dłuższe oddziaływanie promyczków. Płaskie tereny nad woda wystawione na promienie nieomal od rana do zmroku. Niewiele tu takich miejsc jeszcze.
Reniferki :D ahhhhhhhh to byly czasy jak otwierałem okiennice a tam przy samochodzi paradowały i czasem rogiem pojechały po lakierze :c34


Się szwendałeś tutaj kiedyś?


PS. Dzięki Wszystkim za odwiedziny.

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Zazdroszczę Ci takiego kontaktu z naturą i tego co Cię tam otacza :c8
Może nie ma obowiązku wstawiania zdjęć z exifem ale jeśli go nie ma nie oceniam zdjęć sory :c33

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

10zer napisał(a):

Zazdroszczę Ci takiego kontaktu z naturą i tego co Cię tam otacza :c8
Może nie ma obowiązku wstawiania zdjęć z exifem ale jeśli go nie ma nie oceniam zdjęć sory :c33


Przeoczyłem od jakiegoś czasu. Poprawię się w następnej wrzucie. :)

profile.country.pl_PL.title
szkicek
Nowicjusz

faktycznie szkoda braku exif'ów. A co do zdjęć to za poprzednikami - coś nie tak z ostrością, na ostatnim nawet mam wrażenie, że to drzewko bardziej ostre niż zwierzyna.