anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Witam
Tak jakoś się złożyło,że mimo iż zaglądałam tutaj,to zdjęć nie komentowałam,dziś obejrzałam Twój album od początku i wiele zdjęć mi się podoba,nie wymienię wszystkich,ale tylko małą część 9,29,48,50,52,51,69,seria z muszelkami,17,78,87,89,90,102,106 i 107,zwłaszcza te ostatnie bardzo mi się podobają :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Miło mi z tytułu odwiedzin. Tuszę iż ujrzę niedługo i Twoje. "Zwłaszcza" to normalne, bo góry nasze piykne są :) ale i norweskie nie gorsze co pokażę niebawem.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Góry w ogóle są piękne,bardzo działają na zmysły,przynajmniej ja tak to odbieram.
Moje fotki są w luźnych rozmowach,na alfetkowe przyjdzie trochę zaczekać,muszę masę informacji przyswoić,wydawało mi się,że coś tam wiem,a dziś się przekonałam,że nic nie wiem.
Się rozpisałam jakoś.Wybacz.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie wiem kto Ciebie otumanił, że wiedzy nabytej zapomniałaś. Poczekam cierpliwie na Twoje @-tkowe fotki :)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

fajne zdjęcia, kojące widoczki ;)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

98 - ! Zawsze łatwo się 'gada', że wolałbym nieco więcej góry, kosztem dołu, ale nie byłem na miejscu, nie widziałem jak to wygląda, więc mogę chcieć...

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

107 mnie urzekła, bardzo :c4

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

bardzo spodobały mi się 98, 107 i 108 :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Wszystkim dziękuje za odwiedziny, wskazówki i no pochlebstwa mile łechcące ;)
Z ostatniej chwili czyli z teraz...wylazłem przed chatę, bo mi za ciepło było a na podwórku miły chłód 18 st. w skali Celsjusza.

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

109,110 - teraz wiem, że obrazy w filmie ''Między piekłem, a niebem'' to była rzeczywistość a nie wyobraźnia twórców. To jest tak cudne, ze nie mogę się napatrzeć :c4 :c4 :c4