anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Sie bestyjka nie schowała tylko ją poprzez dwie przednie kończyny spętał jej właściciel co by mu nie...
Obwódek na oryginale nie ma więc to kompresja a nie podejrzewane chyba przez Ciebie ciepełko ;)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Ciepełko jest zawsze podejrzane (taki wiek powolutku) szczególnie znienacka w łóżku :slight_smile:

To ja idę szkło odnieść na miejsce i trza powolutku się wycofywać na pozycje jakieś dwa metry za mną. Gdzie ciepełko i owszem występuje ale o znanej mi przyczynie więc nie podejrzane :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Pozazdrościć póki co, bo mnie grzeje tylko niemiłościwie pececik. Dobrej nocy zatem :c2

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Witaj :D Muszę przyznać że fajnie się Twoje zdjęcia ogląda, takie niecodzienne. Aż chciało by się tam być :) :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Więc już nie komentuję, tylko podziwiam egzotykę, której na żywo nie zobaczę :thumbsup: :D


Tadziu życzę ci stu lat wśród których wszystko się zdarzyć może jak na kairskiej ulicy ;)
póki człek nie przykuty do łóżka czy innego mebla trza "carpe diem"...
Krytyka obiektywna czy też nie mile widziana :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

acinloop napisał(a):

Witaj :D Muszę przyznać że fajnie się Twoje zdjęcia ogląda, takie niecodzienne. Aż chciało by się tam być :) :thumbsup:


No ja mam nadzieję powrócić tam. Choć np. Kair mi odradzano, że tam śmieci na ulicy i nic fajnego i "w ogóle chce ci się jechać całą noc przez pustynię do Sfinksa i piramid?" Żałuję, że ponad 50% zdjęć zrobiłem z jadącego autokaru z mnóstwem odblasków na szybach
i choć na lcd były znośne to po powiększeniu są do kitu.Te trzy fotki pstryknąłem na odcinku może trzystu metrów.
Poza tym nie ruszę się więcej bez solidnego statywu (stary złamany w głównym bagażu lotniczym ale i tak wcześniej oberwał przy "mroźnym" upadku plastik) - zdjęcia nocne z ręki odpadają nawet z wysokim ISO. Znam ludzi, którzy od lat kredytują swoje wyjazdy i w ten sposób zwiedzili o wiele, wiele więcej niż ja. Zależy od priorytetów...

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Witam :)
Wreszcie i Twoje foty można krytykować , oceniać ... ;)
Sporo tych zdjęć tutaj... nie będe każdego oceniał ale powiem , że każde musiałem otworzyć z ciekawości....
Ogólenie fajnie , ale licze na coś więcej z A-700
No właśnie , gratuluje nowej "zabawki" 8-)
Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

bertone1982 napisał(a):

Witam :)
Wreszcie i Twoje foty można krytykować , oceniać ... ;)
Sporo tych zdjęć tutaj... nie będe każdego oceniał ale powiem , że każde musiałem otworzyć z ciekawości....
Ogólenie fajnie , ale licze na coś więcej z A-700
No właśnie , gratuluje nowej "zabawki" 8-)
Pozdrawiam


Cyt. "nie wystarczy sprzętu kupa kiedy..." :)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

... hehe ;)
Nie mów tak :flushed:
Przecież masz co pstrykać ....
Kiedyś ktoś mi tutaj napisał " nie od razu Kraków zbudowano.."

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tomku niezmiernie się cieszę, że wziąłeś się za swój album :thumbsup:
tym bardziej, że swoje pierwsze testy zacnego zestawu zrobiłeś w interesującym miejscu.
Jak sam napisałeś, niedopracowane są te zdjęcia. Taka rada na przyszłość - jak już cykasz streeta z pasa i będąc w ruchu - podnieś iso. Bo wiele zdjęć masz poruszonych ;)
a ISO 400-800 daje radę :D

mam nadzieję, że z czasem będziesz pokazywać nam zdjęci z miejsc, w których masz czas na spokojne cykanie. Takie bardziej dopracowane/dopieszczone :D

a jak się sprzęt sprawuje ?
uważam, że to bardzo dobre narzędzie ;)

btw
z całej fajnej serii najbardziej mi się podoba wyłapany kotek na 14tce i żona na 27 (szkoda obciętego prawego ramienia :c11 )


bertone1982 napisał(a):

. " nie od razu Kraków zbudowano.."


chyba to byłem ja i chodziło o Rzym (o ile mnie pamięć nie myli :smileymrgreen: )

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer