anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

kris napisał(a):


234, 235 - no te mnie nie powalają. Wyglądają dziwnie. Nieostro ? :?


Tak czy siak to jest w tych fotach duch Vikingów, ja to przynajmniej czuję ;) :smileythumbsup: .
Tomek będzie miał przechlapane jak wszyscy z forum zechcą na własne oczy zobaczyć te piękne krajobrazy i zwalimy się do niego na nocleg :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Starosta napisał(a):

ładne widoki i kolorki :thumbsup: zresztą jak zawsze ;)


Dzięki :c2 choć w przeciwieństwie do aury za oknem obecnie :(

Bertone napisał(a):

Jak jakiś plener foto... to tylko w Twoich rejonach Tomku :thumbsup:
235 - wygląda jakby było malowane pędzlem :) :c4


szkicek napisał(a):

Z tego co widzę to na brak krajobrazów do fotografowania to nie możesz narzekać.
Za poprzednikami - piękne kolory.


smoku215 napisał(a):


Tak czy siak to jest w tych fotach duch Vikingów, ja to przynajmniej czuję ;) :thumbsup: .
Tomek będzie miał przechlapane jak wszyscy z forum zechcą na własne oczy zobaczyć te piękne krajobrazy i zwalimy się do niego na nocleg :slight_smile:


Chętnie pokażę miejsca na dobre kadry. Tylko trza będzie cały hotel wynająć :c3 Miło by wespół światłem pomalować.

paulina napisał(a):

sitylajts bardzo urokliwie wygląda i podoba się (jak to Dosiek zawsze piszę ) niezmiernie :thumbsup:
anwizyblsan za Bartkiem kolorki przepiękne takie "romantyczne" wyszło Ci to zdjęcie ;)


Bo ja jestem romantycznym... ;)

doslav napisał(a):


Pieknie tutaj i kolorystycznie bardzo zacnie :thumbsup: Nie mogę napisać więcej bo wazeliniarstwo będzie zbyt widoczne :slight_smile:
http://klubkm.pl/forum/images/smilies/notworthy.gif


No tylko bez środków smarnych ;)

kris napisał(a):

233 - O :flushed:


Trafiłem na światło. Wiele razy przejeżdżałem tamtędy aż w końcu zdecydowałem się zatrzymać na pstryka...mam w zanadrzu więcej takich miejsc.

kris napisał(a):

234, 235 - no te mnie nie powalają. Wyglądają dziwnie. Nieostro ? :?


Nie mają powalać ;) chyba nie masz aż tak lichych kolan - mogą się co najwyżej podobać. Zawiodła obróbka znów najwyraźniej. Próbowałem nie zrobić za ciemno ale i jako tako kontrastowo lecz nie "przeostrzając". Problem z LCD jest taki iż pod jakimkolwiek kątem się na niego patrzy (często na leżąco) osiąga się inną widoczność szczegółów.

profile.country.pl_PL.title
midyrsz
Początkujący

Wszystkie pstryki masz fajne :D :c4 :c4 :c4

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Tomku miałam spore zaległości, więc wybacz, ze tak bardzo ogólnie :c2

zdjęcia jak zwykle niezwykłe, choć już czasami widać, że brak światła daje się we znaki. pierwsze zorzowe - zjawisko piękne, ale zdjęcia jeszcze nie. no ale nie od razu Rzym zbudowano :)

za to nocne miasta - :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Michael napisał(a):

Wszystkie pstryki masz fajne :D :c4 :c4 :c4


Pstrykanie na tym polega żeby sprawiało mi frajdę i oglądającym przyjemność :)

colorful napisał(a):

Tomku miałam spore zaległości, więc wybacz, ze tak bardzo ogólnie :c2
zdjęcia jak zwykle niezwykłe, choć już czasami widać, że brak światła daje się we znaki. pierwsze zorzowe - zjawisko piękne, ale zdjęcia jeszcze nie. no ale nie od razu Rzym zbudowano :)
za to nocne miasta - :c4


Egzotyka ;) Sporo pstryków popsuję zanim zacznę mieć powtarzalne, zadowalające efekty... Niestety zorza w tej okolicy jest kapryśna. Musiałbym w głębi lądu jej wypatrywać. Czasu nie staje a temperatura i wietrzyska skutecznie studzą chęć długich manipulacji przy korpusie ;)
Dziękuję za odwiedziny :c2

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Rozmarzyłam się

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

233 - przymknął byś słoja do f/11 i latarnie "świeciłby" jak gwiazdki... Nie ma co się obawiać dyfrakcji tylko przymykać słoja. Jeżeli masz statyw lub miejsce, gdzie postawisz body, to przymykaj śmiało do 11 lub 16.

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Nudy, Nudy ... znow te widoczki... A tak na serio to uwielbiam je :) Great Job.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za odwiedziny rakastan, Deviant, Matti :D . Nudnego, ciemnego pstryka z północy ślę :c10 Coraz ciemniej i ciemniej. Dobrze, że do odlotu mam już tylko (albo aż) 5dni, 7godzin i 10 minut...

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Wybacz Tomku , że będę znowu nudny ale jak zawsze - ładnie :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________