anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tommygun - strzały wybrane - KRYZYS

Tommygun------
Początkujący

Tommygun - strzały wybrane - KRYZYS

Witajcie w kręgu starych znajomych na nowym forum, mam nadzieję, że po obejrzeniu zdjęć w tym dziale wiele osób świeżych w systemie lub zastanawiających się nad wyborem lustrzanki otrzyma dowód na to, że sprzętem z bagnetem A można zrobić dobre fotki i że można dzięki niemu czerpać wielką radość i satysfakcję z fotografowania (bo o to przecież chodzi a nie o oglądanie się na innych). Na początek trochę szufladowo.
1120.jpg
2muchowka-czb.jpg

93 ODPOW. 93
Quter-----
Początkujący

Dwie pierwsze fotki super trzecia też niczego sobie. :)

Tommygun------
Początkujący

Dzięki za odwiedziny,
Kris, nie mam na czym obrabiać, bo jeszcze nie zdążyłem urządzić kącika komputerowego w nowym mieszkaniu i teraz mam tylko laptopa, więc bardziej zgaduję niż faktycznie obrabiam fotki :rolling_eyes:
PICT2900b.jpg.
Tutaj żałowałem, że w mojej starej lustrzance nie mam life view to raz i że nie zabrałem statywu dla precyzyjniejszego kadrowania to dwa.

profile.country.pl_PL.title
dolorress
Początkujący

nawet jak mucha miała właśnie czerwone, to i tak super!!!

Tommygun------
Początkujący
Tommygun------
Początkujący
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Tommygun napisał(a):

makróweczki


Tommy, bo zacznę się bać takich stworów :shock:
Świetne! Czym? Dobry obiektyw macro tylko, czy coś jeszcze?
I co to za potwór z tym żądłem? Spitfire? (na komara za włochaty, na pchłę za skrzydlaty :smileyhappy: )

------------------------------
fotoamator
Tommygun------
Początkujący

No, makro to makro, trzeba tylko ćwiczyć i ćwiczyć, choć więcej niż 7-8 sesji w życiu nie zrobiłem, w tym roku żadnej, tak zajęty byłem, że nie było wolnego weekendu na działce a tam robię makrówki :( ale może coś z mini studia spróbuję ;)
Robię tamronem 90, lampą z dyfuzorem własnej roboty i ten pająk mógł być wzmocniony jeszcze raynoxem, nie pamiętam już. Jak nie zapomnę, to może wrzucę dobrze znaną inną fotkę kropelki na różowym kwiatku o średnicy ok 1,5 cm w konfiguracji właśnie t90 +raynox.

Ten jegomośc z trąbą to chyba bujanka, nie jestem pewien, dość rzadko je spotykam.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Makróweczki robią wrażenie.

Tommygun------
Początkujący

Dzięki za odwiedziny. To tak jeszcze ze starych fotek, jeszcze z zeszłego roku.
8 ta jedna, ta jedyna118.jpg

to jak w temacie makro jesteśmy, to wrzucę jeszcze coś:
9album5-dodane.jpg

10PICT2068.jpg

na razie wystarczy ;)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No i kolejne piekne macra.Ze szczególnym wskazaniem na kwiatek - te kropelki. I pajączka - jest super.