anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vena - Port na Helu

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Vena - Port na Helu

Dawno nic w nie pokazywałam w Internecie, więc mam troszkę zaległości.
Na początek sesja na łódzkich targach Film Video Foto

Patrycja i Kamil
PICT8033-1.jpg

160 ODPOW. 160
profile.country.en_GB.title
AniaX-----
Początkujący

Gosiek fajnie oglądać zdjęcia z miejsc gdzie sie nie było.. ja to uwielbiam :)
A co do zdjęć to moge wyrazić tylko swoje subiektywne zdanie
27- inaczej bym skadrowała bo mi przeszkadza to drzewko po prawo
28- jak najbardziej ok
29- troche sie tam dużo dzieje jak dla mnie i za mało zaakcentowane to co chciałaś pokazać
30- dla mnie ździebko za ciemne
31- inaczej bym skadrowała
32 i 33 - fajne ale mam wrażenie jakby troche bez pomysłu, chyba że to typowe zdjęcia żeby tylko pokazać to coś co się widziało

Dla mnie i tak się super ogląda bo uwielbiam oglądać zdjęcia z miejsc gdzie mnie jeszcze nie było. I pamiętaj o tym o czym rozmawiałyśmy, każdy widzi po swojemu i każdemu podoba się coś innego... grunt żebyś ty była z nich zadowolona :)

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Szanowne Anie dziękuję Wam obu za komentarze i odwiedziny :-)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Sztokfisz to z niemieckiego a tutaj to nazywa się "tørrfisk". Póki co to wg mnie krzywdzisz najpiękniejsze miejsca w Nord-Norge. Na reportaż jak zauważyła koleżanka jest ok ale do galerii :rolling_eyes:

Vena napisał(a):

W Norwegii byłam od 2 do 16 czerwca. ;-)


I ja też tutaj wtedy byłem...doczekam się towarzystwa kiedyś? Dotarliście E6 i E8 do Troms?

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Tomek69N napisał(a):

Sztokfisz to z niemieckiego a tutaj to nazywa się "tørrfisk". Póki co to wg mnie krzywdzisz najpiękniejsze miejsca w Nord-Norge. Na reportaż jak zauważyła koleżanka jest ok ale do galerii :rolling_eyes:


Nie wiem czy będzie się działo, bo coraz trudniej mi oceniać moje zdjęcia ;-)

Vena napisał(a):

W Norwegii byłam od 2 do 16 czerwca. ;-)


I ja też tutaj wtedy byłem...doczekam się towarzystwa kiedyś? Dotarliście E6 i E8 do Troms?
Do Troms niestety nie dotarliśmy. Było za daleko. Lofoty były najdalej wysuniętym na północ miejscem, do którego dotarliśmy. Mieliśmy do wyboru jechać dalej na północ a później kilka dni non stop intensywny powrót albo wracać spokojniej i zobaczyć jeszcze parę rzeczy na południu. Sam wiesz, że po Norwegii nie da się poruszać szybko. Wyżej pępka nie podskoczysz ;-)

profile.country.GB.title
roka63------
Doradca

Słyszałem opowieści o Norwegii... widziałem piękne zdjęcia, gdzie autorzy owych mówili, że kadry to same się "pchają" i wystarczy tylko naciskać spust migawki... Nigdy tam nie pojechałem... bo się bałem o aparat... po prostu ponoć zatrzaskałbym go na śmierć... Małgosiu... mam nadzieję, że w końcu pokażesz to co TAM najpiękniejsze...

Bez urazy, ale jak na razie żadne mnie nie porwało. Zapach ryb uwielbiam... i szkoda, że nie pachną... zdjęcia... :P

:c69

profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Dzięki Robercie za odwiedziny. Rzeczywiście Norwegia krajobrazowo jest rewelacyjna. Mam nadzieję, że ta wrzutka bardziej to pokaże. :rolling_eyes:
Mały powrót na południe kraju.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Oooo, ta wrzutka jest bardzo apetyczna. :thumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

fajnie się czyta o Norwegii....dobrze, że poza zdjęciami dajesz takie opisy :D


30 -ogromne te suszarnie.Szkoda zaś, ze zdjęcie jest takie szarawe
31 - że poruszone, to chyba wiesz :nauseated_face:
32,33 - Ty ostrzegaj, żeby nie jeść/nie pić przed oglądaniem fotek 😜
33 - (masz dwa razy 33jkę :P ) - przyjemny widoczek. Taki czysty
34 - ło. Fajne :thumbsup: Szkoda jedynie, że zieleń górska wchodzi w niebieski odcień, ale to już detal
35 - :c4 na tapetkę jak znalazł. Szkoda tej purpurowej dominanty na niebie (cookin ? )
36 - ciut jaśnie i najlepiej w BW bym to widział :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Jak nadepnąć to od razu lepiej ;)
Szkoda, że nie dotarliście do Troms. Mam kilka miejscówek ulubionych. Nie to nie ;)

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

genialna wrzuta.pozdro :thumbsup: