anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
flower-----
Początkujący

ostatnie - hmmm...szczerze mówiąc - nie wiem co napisać :)
ale czekam na nastepne :)

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

fotofly napisał(a):

ostatnie - hmmm...szczerze mówiąc - nie wiem co napisać :)
ale czekam na nastepne :)





Witam.Stanisław Staszic-ksiądz jeden z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego oświecenia.Dzięki za wizytę.Pozdrawiam :c37

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Oto następne proszę bardzo.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Rudzielec wygląda na sporego cropa, ale jest sympatyczny ;)
A 77, tak samo jak 74, 75 i wiele innych jest niedopracowane, kadr jakiś dziwny - niepotrzebnie ucięta prawa strona tej "wieżyczki", w 74, ten krzyż pojawiający się z nienacka z lewej???, w 75 ucięta wieżyczka po lewej. To są te drobiazgi "dzięki" którym zdjęcia nie wyglądają tak jak powinny i się "nie podobają". Bo technicznie już się mocno poprawiłeś, jednak dbałość o szczegóły kompozycji zdjęcia jeszcze mocno kileje (choć zdarzają się wyjątki).

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Rudzielec wygląda na sporego cropa, ale jest sympatyczny ;)
A 77, tak samo jak 74, 75 i wiele innych jest niedopracowane, kadr jakiś dziwny - niepotrzebnie ucięta prawa strona tej "wieżyczki", w 74, ten krzyż pojawiający się z nienacka z lewej???, w 75 ucięta wieżyczka po lewej. To są te drobiazgi "dzięki" którym zdjęcia nie wyglądają tak jak powinny i się "nie podobają". Bo technicznie już się mocno poprawiłeś, jednak dbałość o szczegóły kompozycji zdjęcia jeszcze mocno kileje (choć zdarzają się wyjątki).






Witam. Tadeusz dzięki za wizytę i uwagi ale jak sam kiedyś pisałeś "nie od razu Częstochowę zbudowano"na pewno kiedyś moje zdjęcia będą więcej niż poprawne.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

wojkra napisał(a):

...na pewno kiedyś moje zdjęcia będą więcej niż poprawne.Pozdrawiam.

Gdybym w to nie wierzył, nie wysilał bym się, żeby coś napisać. Ważne, aby z wszystkich, życzliwie w końcu pisanych, choć krytycznych uwag, wyciągać wnioski.

Dobrze jest, przed pokazaniem zdjęcia, odejść na chwilę od monitora, a potem wrócić i popatrzeć jak na czyjeś zdjęcie, oraz spróbować je "komuś" skrytykować. Wiele można wtedy zobaczyć niedoskonałości, których się wcześniej na "swoim" zdjęciu nie widziało. Tzw spojrzenie "obcym okiem" naprawdę pomaga :smileythumbsup: A przynajmniej zwiększa świadomość.


Ale mimo wszystko, licząc od początku - widzę tu spory postęp - ale jeszcze dużo do zrobienia.
Powodzenia!

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

wojkra napisał(a):

Dzisiaj pokarzę przedszkole.

A cóż Ci, dobry człowieku, przedszkole zrobiło, że chcesz je karać? :c7

Psiaczki rozczulające :D Szczególnie Finka - taka smutna...


Monisia sympatyczna (i prawie dobrze - ciut kadr przesunąć w prawo - tak by prawe oko było na środku).
I uwaga do wszystkich - niżej aparat (jest nieźle, ale jeszcze niżej, byłoby lepiej)

Edit. Na 85 - już perspektywa (wysokość aparatu) jest OK, za to znów niemiłosiernie krzywo :c20

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz