anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Tadeusz dzięki za przychylne uwagi te dotyczące zdjęć i nie tylko.
Ostatni weekend spędziłem w gościnnym Wałbrzychu i pstrykałem aby tylko nadążyć za przedszkolakami.Pozdrawiam :c37

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Tym razem jarzębina - może się spodoba.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Tak jakoś szarawo :c3
W dodatku ta latarnia na fot. 95 :(

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Moim zdaniem, najlepsze to ostatnie - 96. Przynajmniej jeśli chodzi o konwersję. Ten stołb po prawej to ja bym albo dał w całości, albo wywalił całkiem.

W 95 to coś w PG :c9 Aż się prosi o wystemplowanie. Poza tym, i 94 i 95 są ok, kesli chodzi o kadr. Bo konwersja faktycznie taka... szarawa.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Bertone i Tadeusz dziękuję za wizytę i uwagi.Co do "PG"to nie bardzo wiem o co chodzi co do nr.96 to może tak? Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

97 - zdecydowanie lepiej!
Chyba jest to najlepsze zdjęcie w Twojej galerii do tej pory :c4

PG - skrótowe oznaczenie miejsca na zdjęciu: PG - Prawy-Górny róg, LD - Lewy-Dolny, itd.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Tadeusz dzięki za szybką odpowiedź.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Pomijając to, że "leci" w lewo, to zdecydowanie lepiej. Ta lampa? w rogu, to niby są drobiazgi - normalnie oko tego nie zauważa, skupiając się (w plenerze) na głównym motywie, jednak na zdjęciu to wszystko widać i psuje odbiór.
I ciągły błąd - dbaj o wyprostowanie fotek - najlepiej jeszcze przed dalszą obróbką i ostatecznym wykadrowaniem.

------------------------------
fotoamator