anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wojkra

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

wojkra

Witam.Jest to mój absolutny debiut z góry przepraszam za jakiekolwiek wpadki. Od niedawna mam alfę550 i próbuję się z nią zaprzyjaźnić.Dotychczas pstrykałem kompaktem Canon510 a wcześniej Zenitem E.Zdaje sobie sprawę że to co teraz chcę pokazać jest dalekie od tego co chcieli
byście oglądać ale pierwsze "koty za płoty".Proszę o komentarz.

410 ODPOW. 410
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

c.d.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Jeżeli chodzi o ostatnie dwa kwiatowe to całkiem przyzwoicie :thumbsup:

Natomiast zdjęcia od 41 do 43 to zastanawiam się co chciałeś pokazać. Nie ma jakiegoś głównego motywu, żeby oka zawiesić :rolling_eyes:

Jeżeli chodzi o architekturę to 45 tak trochę bardziej w lewo mogłeś przesunąć obiektyw i byłoby dobrze :thumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Oj Marku - a pamiętasz pierwsze zdjęcia? Technicznie tragedia, a o kompozycji - pomarzyć.
Ja tu widzę postęp i to duży. Nie każde zdjęcie musi mieć przesłanie. Jak wprawki i "widoczki z mojego miasta" są zupełnie dobre (szczególnie w porównaniu z początkiem).
A więc: technicznie dużo lepiej, kompozycja zaczyna być widoczna z sensem. I nawet już nie lecą tak na bok :)
Powolutku dojdziemy do opowieści i do ogólnie podobających się zdjęć.
Nie od razu Częstochowę zbudowano :c20

------------------------------
fotoamator
oldguest
Początkujący

niestety z ostatnich dwóch wrzutów nic do mnie nie podeszło, chociaż plus za jakość :) dobra ostrość, czysto :)

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Dziękuję za wszystkie opinie :c37 Chcę pokazać następne coś z martwej natury.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Jeżeli mam wybrać najlepsze zdjęcie z tej wrzuty to tylko 48 :c20
Reszta :c9

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Dobre i to :thumbsup: dzięki.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Bertone napisał(a):

Jeżeli mam wybrać najlepsze zdjęcie z tej wrzuty to tylko 48 :c20
Reszta :c9


no tu musze przyznac racje koledze
cwicz dalej