anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - co śmieszy nasze obiektywy

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

ZBIOROWY - co śmieszy nasze obiektywy

Tak na początek. Zdjęcie niewyraźne ale niestety to nie był aparat Sony z wbudowaną funkcją dzwonienia... :)

ZATRUDNIĘ BUKIECIARKĘ.
PRZYJMUJEMY UŻYWANE KOCE I RĘCZNIKI...

Mycroft
273 ODPOW. 273
mikael-----
Początkujący

ktos sie zapedzil z zakupami

mikael-----
Początkujący

i kolejne urozmaicone rondo

AdiQa-----
Początkujący

Wypatrzone na targowisku w Międzyzdrojach ;)

Omega-----
Początkujący

Aż trzeba było uważać by po pas nie wpaść;p

profile.country.pl_PL.title
kapi_-----
Początkujący

się uśmiałem :D

wratislavian
Początkujący

nie pamiętam gdzie, ale ostatnio natknąłęm się na rzekomą torbe krisa. dementuje! to była moja torba:)

fotki wykonane w kwietniu. dopiero co zrobiło się ciepło. studenci wylegli na naszą wyspe słodową. kilkaset młodych ludzi leniwie spożywających alkohol, a tu panowie ze straży miejskiej przyszli:) musiałem powyciągać rzeczy z torby i pochować co trzeba:)

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

wratislavian trzeba by na jakas literature na slodowej sie umowic i jakies zdjecia porobic. daleko nei mam bo z Bema ;)

wratislavian
Początkujący

literature powiadasz? jestem na dwa tygodnie przed wypłatą więc jak coś to Książ-ki. bo jak kasa jest to pijam dębowe mocne :)
a tak na serio to po sesji czemunie.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

"Świetliki na wyspie" :nauseated_face: Jak tamtędy przechodziliśmy to dwa radiowozy właśnie odjeżdżały. Myśleliśmy, że jakaś tragedia, a to wdać rutynowe działanie :slight_smile:

------------------------------
fotoamator
wratislavian
Początkujący

w sumie to czesto tam zaglądają, ale ograniczają się do monitowania czy nikt nie wrzuca ławek do Odry. gdyby chcieli nas spisywać to by życia nie starczyło:) mamy taki niepisany pakt. nie wrzucamy ławek do wody, a oni nas nie spisują za rekreacyjne picie piwa:)