anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - Norwegia - Region Stavanger 2012

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ZBIOROWY - Norwegia - Region Stavanger 2012

Preikestolen - zbioróweczka nr 1

Zapewne będzie ich od krisa więcej, ale chciałem być pierwszy :nauseated_face:

Od lewej:
kris, ania.s, Kasia Mi., mat_czok, terbor, Bambi, Lajam.

80 ODPOW. 80
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c4 Świetna relacja, fotografie super...przy okazji nie chciało ci się brać :c56 850? lekki NEX7 na takie wyprawy lepszy? :slight_smile:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

przy okazji nie chciało ci się brać :c56 850? lekki NEX7 na takie wyprawy lepszy? :slight_smile:


zdecydowanie NEXio lepszy! Dzięki uprzejmości osób pracujących w SONY mogłem sobie pozwolić na taki luksus...luksus w postaci WYGODY! Polecam takie rozwiązanie, bo w podróży każdy gram się liczy :smileythumbsup:
A ja nie należę do osób, których jara dźwiganie kilogramów sprzętu. Im mniej sprzętu, tym bardziej się skupiam na tym co dla mnie istotne: czyli na kadrach.
Dodam, że jak oglądałem zdjęcia od Oli i Maćka (HX7V) to były foty, po których zadawałem pytanie: po co? Po co ja dźwigałem te wszystkie szkła :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

:c4 Świetna relacja, fotografie super...przy okazji nie chciało ci się brać :c56 850? lekki NEX7 na takie wyprawy lepszy? :slight_smile:


za to ja nadrabiałem za krisa :P


ale wolałem ponosić i cieszyć się z fotografowania tym czym na co dzień nie mam szans focić

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

trebor napisał(a):

za to ja nadrabiałem za krisa :P


ale wolałem ponosić i cieszyć się z fotografowania tym czym na co dzień nie mam szans focić



Również z uśmiechem bym z takiej okazji skorzystał, ponadto, może masz lepszą formę fizyczną od krisa :smileyhappy:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący


Również z uśmiechem bym z takiej okazji skorzystał, ponadto, może masz lepszą formę fizyczną od krisa :slight_smile:


na pewno mam lepszą formę stópkową :smileyhappy: choć i z tym miałem problemy pod koniec

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Bardzo fajne fotki. :thumbsup:
Mi się Norwegia marzy od bardzo dawna, ale poczekam, aż dziewczyny trochę dorosną i może wtedy się wybiorę.
Widoki przepiękne. :shock:

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

trebor napisał(a):

ale wolałem ponosić i cieszyć się z fotografowania tym czym na co dzień nie mam szans focić


Ja tam lubię aparat, który czuję, że dobrze leży w dłoni.

A Nex to mi średnio leży (szczególnie w porównaniu z :c56 850/900) no i kiedy mamy Nexa z dużym obiektywem (przez przejściówkę "ELAELA") to już zupełnie noszenie na szyi, na tym cienkim pasku, traci sens.

To, że noszę około kilograma więcej, mnie akurat różnicy nie robi. Ja lubię dźwigać - to dla mnie fajna forma budowania lepszej kondycji i zrzucania nadwagi. Stąd dzierżyłem przez całą drogę na szyi klocka :c56 900 i było mi z tym bardzo dobrze. :)

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lajam napisał(a):


To, że noszę około kilograma więcej, mnie akurat różnicy nie robi. Ja lubię dźwigać - to dla mnie fajna forma budowania lepszej kondycji i zrzucania nadwagi. Stąd dzierżyłem przez całą drogę na szyi klocka :c56 900 i było mi z tym bardzo dobrze. :)



Trzeba było zapiąć do tego korpusu białaska (SSM-a) - widzę, że Trebor dzielnie z nim trenował, do noszenia mógł oddać Tobie :P

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

piotruso napisał(a):

Trzeba było zapiąć do tego korpusu białaska (SSM-a) - widzę, że Trebor dzielnie z nim trenował, do noszenia mógł oddać Tobie :P


Ja niosłem go na szyi na trasie podczas zejścia :smileyexclaim:

Roberto zamienił się ze mną i zabrał sobie 24-105, który okazał się dość fajnym zakresowo obiektywem, niestety trzeba go domykać dość mocno bo inaczej to mamy soft focus :smileyhappy:

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Krisu bardzo dobrze opisał cały przebieg naszej wyprawy, która była niezapomniana z wielu powodów, poprzez widoki do braku snu i tony śmiechu. Wszystkim dziękuję za towarzystwo, a szczególnie krisowi za ogarnięcia tematu....fly4free za cynk (:P), no i cajberszotom za grupówki, towarzystwo i przezwisko (alfy :c34 ).

Wyjazd ten był bardzo wielkim i udanym spontanem, oby więcej takich :smileythumbsup:, szkoda tylko że tam tak drogo bo chętnie bym tam został jeszcze dłużej, spodobało mi się tam. Może dlatego, że jest tam wiele podobieństw z UK (tylko po złej stronie jeżdżą :smileymrgreen:)

Zaczynam wrzucać zdjęcia ;)