anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - The Best of 2011

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ZBIOROWY - The Best of 2011

Jak co roku zachęcam Was i tym razem do podsumowania swoich dokonań. Dokonań z 2011r.
O co chodzi w tej inicjatywie? O własne 'the best', czyli najlepsze zdjęcie dla nas/wg nas. Każdy z nas ma prawo do chwalenia się własnymi wyczynami. Nawet jeśli poziom zdjęć jest inny od reszty. Ja np. zawsze uważam, że stać mnie na więcej i aktualne "The best" jest niżej niż mogłoby być. Ważne jest by podsumowywać i wyciągać wnioski, bo tylko tak można się rozwijać :thumbsup:

Nie ma limitów, nie ma "minimum", nie ma terminów. Niech każdy wstawi tyle ile uważa za słuszne, kiedy tylko chce.
Nie mniej jednak zachęcam bardzo! Nawet jeśli uważacie, że coś z tymi "The best" jest nie tak. Pozwólcie ocenić to innym :D


Więc podsumowując ten rok, nie mogę nie być zadowolony. Zawsze może być lepiej, ale nie mogę narzekać na brak zdjęć, z których jestem zadowolony. To co pokazuję poniżej to tylko ułamek tego z czego jestem zadowolony.
Jak co roku i tym razem nie udało mi się zrobić porządnej plenerowej sesji aktowej. Zatem w 2012r. musi się udać! Życzę i sobie i Wam wielu świetnych kadrów, zawsze sprzyjającego światełka, pogody takiej jakiej potrzebujemy, dużo czasu na fotografię, wielu ciekawych pomysłów, tej magicznej zajawki, radości z każdego wyzwolenia migawki oraz wielu wspólnych spotkań fotograficznych i towarzyskich :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
WaldekR.
Poszukiwacz