anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja oprogramowania BDVE370/E670W/E870/E970W/F500/F7

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Aktualizacja oprogramowania BDVE370/E670W/E870/E970W/F500/F7

16.12.2010 pojawiła się nowa wersja firmware. W niej poprawki:

* Poprawka działania BD-ROM
* Poprawiony problem przełączania się języka na angielski w xross media bar, przy niektórych płytach Blu-ray
* Poprawiona łączność z iPod touch i innymi urządzeniami cyfrowymi.

Poza tym uwzględniono poprawki:

* Support PARTY STREAMING Feature
* Support Renderer Feature
* Wyższą jakość połączeń HDMI
* Ulepszone odtwarzanie płyt BD-ROM
* Lepszą łączność z urządzeniem iPod Touch
* Odtwarzanie dysków 3D Blu-ray Disc
* Obsługa standardu DLNA.
* Poprawa jakości połączeń za pośrednictwem routera.
* Poprawiona stabilność kalibracji automatycznej (z wyjątkiem modeli F500/F700).
* Poprawiona zgodność z funkcją Bravia sync.
* Przeglądarka bazy danych Gracenote: nowe, wspaniałe funkcje umożliwiające ulepszenie bazy danych filmów na płytach Blu-ray poprzez np. przeglądanie informacji i wyszukiwanie powiązanych treści.
* Udoskonalony pokaz slajdów: nowe efekty wizualne i muzyka do użycia podczas wyświetlania zdjęć na ekranie telewizora.
* Poprawiona stabilność aktualizacji oprogramowania wbudowanego.
* Rozwiązano problem związany z wyświetlaniem sygnału wideo przesyłanego strumieniowo poprzez Internet w jakości SD (rozdzielczość standardowa) zamiast w HD (rozdzielczość wysoka), nawet jeśli do pobierania używa się szybkiego łącza Internetowego (10 Mb/s lub szybszego), a sygnał wideo nadawany jest w wysokiej rozdzielczości.


Aktualizacja, oraz informacje o sposobach instalacji znajdują się na stronie:
http://support.sony-europe.com/tvhc/dow ... =BDV-E970W

Pozdrawiam,
Zimny.

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Aktualizacja raczej nie mogłaby spowodować usterki, gdyż jeśli miałoby to miejsce, naprawdę wiele osób masowo pisałoby na ten temat, a czegoś takiego nie zauważyłem.

4523-----
Początkujący

Dziękuje za odpowiedź. tak właśnie się zastanawiałem nad tym bo dziś mija 30 dzień roboczy jak firma Sony naprawia moje kino domowe.

profile.country.pl_PL.title
konekkk22
Początkujący

Kiepska aktualizacja. Po ostatniej aktualizacji niektóre pliki w formacie AVI i MKV przestały być obsługiwane przez mój odtwarzacz. Wcześniej odtwarzał je bez problemu. Teraz odtwarza niektóre "wybrane" pliki. Czy można wrócić do poprzedniej wersji sprzed aktualizacji??

Moje kino to E780 5.1-kanałowe kino domowe z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc™ /  DVD

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Jeśli chodzi o przywrócenie poprzedniej wersji oprogramowania to taką możliwości mają jedynie technicy i może to być zastosowane tylko w "nagłym" przypadku. Samodzielnie niestety tego nie zrobisz.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

konekkk22 wrote:

Kiepska aktualizacja. Po ostatniej aktualizacji niektóre pliki w formacie AVI i MKV przestały być obsługiwane przez mój odtwarzacz. Wcześniej odtwarzał je bez problemu. Teraz odtwarza niektóre "wybrane" pliki. Czy można wrócić do poprzedniej wersji sprzed aktualizacji??

Moje kino to E780 5.1-kanałowe kino domowe z odtwarzaczem 3D Blu-ray Disc™ /  DVD

Możliwe, że zainstalowała się taka technologia Cinavia - http://www.cinavia.com/languages/polish/pages/technology.html