anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Amplituner STR-DN860 podczas grania sam się wyłącza

Manab12
Poszukiwacz

Amplituner STR-DN860 podczas grania sam się wyłącza

Cześć, Mam problem z amplitunerem, w trakcie słuchania radia, sam po pewnym czasie wyłącza się. Najczęściej pojawia się opis TV na wyświetlaczu (przełączenie na TV), następie Muting i po chwili gasi się. Nie ma reguły po jakim czasie następuje wyłączeanie czasami po 5 min, czasami po 30 min. Zauważyłem, że jak odłącze kable HDMI od TV i BlueRay to problem znika. TV i BR również Sony. Rozłączenie amplitunera występuje tylko jak TV jest wyłączony, jak oglądam TV lub Sat, taki problem nie występuje. Dodatkowo po wyłączeniu amplitunera sam potrafi się uruchomić i wyłączyć kilkukrotnie.

Czy ktoś mia taki problem??

 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najpierw spróbuj pozmieniać ustawienia BraviaSync. Jak to nie pomoże przywróć poszczególne komponenty do ustawień fabrycznych i sprawdź ponownie.

 

Pozdrawiam

MarcinZDM
Nowicjusz

cześć, mam podobnie.

usunałes problem?

 

Manab12
Poszukiwacz

Czeac. Niestety nic nie udało się zrobić. Próbowałem odłączyć od internetu wyłączyć Bluetooth ale nic nie dało. Dodatkowo jak wyłącze sprzęt to amplituner co jakiś czas uruchamia się sam i gasi.

Marek
mob. +420 774 980 540
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy w amplitunerze macie najnowsze oprogramowanie?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pawba70
Poszukiwacz

Cześc ja mam podobny problem , z tym że dotyczy soudbara Sony HT ST5000 i telewizora Sony KDL 85x  polaczenie pzrez Bravia sync kablem HDMI ARC.. Podcza słuchania muzyki na soundbarze przy wyłaczonym telewizorze co jakiś czas wlacza sie napis TV i funkcja mutung. Problem dotyczy polaczenia Bravia sync. - jeśli chces słuchac muzyki na amplitiunerze to musisz wyłaczyć funcje Bravia sync w telewizorze.  i wtedy wszystko dziala poprawnie. Do odtwarzania dzwieku z telewizora przez amplitiuner ponownie musisz wlaczyć Bravia sync. Trochę to lipne ale na bezproblemowe dzialanie obu urzadzeń -  sluchanie muzyki prze amplitiuner przy wyłaczonym telewizorze bez ingerencjiw Bravia sync ) widać  Sony nie stać, nie potrafia rozwiazac tego problemu.