anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacje BDV-E6100

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
qekk1.
Poszukiwacz

Aplikacje BDV-E6100

Witam, czy w kinie domowym są dostępne aplikacje typu netflix, youtube, hbo go. Nie mogę nigdzie znaleźć tego wprost napisanego, a w sklepach oczywiście nie wiedzą

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

BDV-6100 jest podobnym zestawem do BDV-4100 dla zakładam, że Netflix i YouTube jest przy czym działa jak działa więcej poniżej:

https://community.sony.pl/t5/kino-domowe-odtwarzacze-i-projektory/netflix-i-youtube-na-bdv-e4100-wol...

HBO GO raczej na pewno nie ma ale może inni użytkownicy zestawu się wypowiedzą.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
yARO_81
Poszukiwacz

Czesc.

Mam E6100. Jest YT i jest Netflix. Nie ma za to HBO GO i raczej nie bedzie bo aplikacje sa predefiniowane przez Sony. Towar z pudelka moze nie miec zadnych aplikacji. Pojawia sie dopiero po aktualizacji oprogramowania. Do ogladania streamow trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo interfejsy chodza wolno. Ale filmy sa odtwarzane plynnie.

Ja sprzet kupilem do audio jako rozsadny cenowo i niezly jakosciowo i w tym zadaniu sprawuje sie super.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

BDV-6100 jest podobnym zestawem do BDV-4100 dla zakładam, że Netflix i YouTube jest przy czym działa jak działa więcej poniżej:

https://community.sony.pl/t5/kino-domowe-odtwarzacze-i-projektory/netflix-i-youtube-na-bdv-e4100-wol...

HBO GO raczej na pewno nie ma ale może inni użytkownicy zestawu się wypowiedzą.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
yARO_81
Poszukiwacz

Czesc.

Mam E6100. Jest YT i jest Netflix. Nie ma za to HBO GO i raczej nie bedzie bo aplikacje sa predefiniowane przez Sony. Towar z pudelka moze nie miec zadnych aplikacji. Pojawia sie dopiero po aktualizacji oprogramowania. Do ogladania streamow trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo interfejsy chodza wolno. Ale filmy sa odtwarzane plynnie.

Ja sprzet kupilem do audio jako rozsadny cenowo i niezly jakosciowo i w tym zadaniu sprawuje sie super.

profile.country.PL.title
qekk1.
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc, pozdrawiam