anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

bdp-6500

ROZWIĄZANE
bajaczek
Nowicjusz

bdp-6500

Zastanwiam się nad zakupem odtwarzacza bdp-s6500.
Chciałbym się dowiedzieć co znaczy to zdanie (z instrukcji):
"Sygnał HD Audio (Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD High Resolution Audio i DTS-HD
Master Audio) nie jest odtwarzany przez strumień bitów."
Czy materiały wideo odtwarzane przez USB będą mogły odtwarzać dzwięk np. TrueHD?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Co do specyfkacji technicznej zauważ, że ten model nie posiada wyjscia analogowego. W tym przypadku przetwornik C/A w tym odtwarzaczu nie jest potrzebn, gdyż odtwarzacz odpowiada tylko za odczyt i transfer cyfrowych danych poprzez HDMI/Digital Output. Za konwersję odpowiada wzmacniacz/amplituner i to jego przetwornik ma tutaj znaczenie.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

maniekf
Poszukiwacz

witam.  miesiąc temu zakupiłem ten sprzęt jako alternatywę dla cd do wykorzystania szczególnie odsłuchu audio cd i plików flac wysokiej jakości . Zauważyłem że na żadnej stronie nie ma informacji dotyczących audio takich jak Audio D/A Converter ,stosunek sygnał szum , Dynamic Range , THD czy pasmo przenoszenia ! Myślę jednak że po takie dane powinny byc udostępnione gdyż sprzęt bardzo dobrze sprawuje się przy odsłuch sacd i może stanowić kąsek dla mniej zamożnych wielbicieli audio wysokiej jakości . Wie że i tak ostatecznym kryterium przy zakupie audio jest odsłuch myslę jednak że może skusić też ciekawy zestaw parametrów . Można gdzieś uzyskać takie informacje a jeśłi tak to gdzie . Pozdrawiam .Mariusz 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W sprawie parametrów najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Tak przy okazji dodam, że na CES 2016 pojawił się BDP-S6700 oraz UHP-H1. w szczególności ten drugi może być interesującym sprzętem.

 

Pozdrawiam

maniekf
Poszukiwacz

wszystko fajnie ale bdp 6500 kupiłem miesiąc temu i nie mam powodów do wymiany bo jak pisałem gra naprawdę bardzo dobrze . Faktycznie uhp zapowiad się znakomicie . A w kwesti parametrów o które pytałem nie otrzymałem odpowiedzi pod linkiem który mi przysłałeś .tak to juz jest . pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Co do specyfkacji technicznej zauważ, że ten model nie posiada wyjscia analogowego. W tym przypadku przetwornik C/A w tym odtwarzaczu nie jest potrzebn, gdyż odtwarzacz odpowiada tylko za odczyt i transfer cyfrowych danych poprzez HDMI/Digital Output. Za konwersję odpowiada wzmacniacz/amplituner i to jego przetwornik ma tutaj znaczenie.

 

Pozdrawiam

maniekf
Poszukiwacz

Ale jestem głupi 😀

Wiadomość została wysłana przy pomocy AquaMail dla systemu Android
http://www.aqua-mail.com
Fiskomp
Poszukiwacz

Czołem.

 

Przy okazji się podczepię, próbowałeś może odtwarzać wielokanałowe płyty SA-CD ? Kupiłęm właśnie BD-6700 i na ampli mam tylko 2.0.

maniekf
Poszukiwacz

w menu trzeba przestawć na mult.... coś tam