anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP - S1100

profile.country.PL.title
33boro33
Poszukiwacz

BDP - S1100

Mam problem z otwarzaniem pliku MKV t.z. mam film MKV na dysku zewnetrznym i jak wlanczam orginalny dzwiek DTS plus polskie napisy to film idzie przez jakies 5 minut a potem STOP nic nie moge zrobic ani ogladac ani go wylaczyc zawiesza sie a przy ogladaniu filmu z lektorem nic zlego sie nie dzieje caly film idzie.W czym jest problem moze ktos cos doradzi.Dziekuje.  

 

6 ODPOW. 6
gar6us
Poszukiwacz

MKV 1080 czy 720 ? skąd dźwięk DTS

profile.country.PL.title
33boro33
Poszukiwacz

MKV 1080

gar6us
Poszukiwacz

MKV 1080p czy 720p ? skąd dźwięk DTS wybierasz go na sprzęcie czy plik mkv ma taką ścieżkę ? film z lektorem jest w takiej samej jakości czy inny ? Mi przed chwilą z pendriva zamuliło nowe Star Wars jest w jakości 1080p waży prawie 14gb po ponownym uruchmieniu poszło, ale nie można było użyć "pause" więc albo pendrive nie wydoił albo tv zawieche złapał. 

profile.country.PL.title
33boro33
Poszukiwacz

MKV 1080p dzwiek DTS ma plik MKV film z lektorem jest w takiej samej jakosci ma 12gb

gar6us
Poszukiwacz

może plik jest uszkodzony, zatrzymuję się zawsze po tych 5 min, czy różnie? sprawdź może na kompie/lapku czy jest tak samo.

profile.country.PL.title
33boro33
Poszukiwacz

Juz dwa filmy tak chodza i obydwa sie zatrzymuja jak mi sie uda przewinac do przodu to tez chwile idzie a potem znowu stop ale sprawdze na kompie ale juz nie dzisiaj jutro i dam odpowiedz.Dzieki.