anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S6700

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

BDP-S6700

Witam! Od około 2 tygodni mam problem z odtwarzaczem BD-S6700, po kolejnej aktualizacji nie mogę korzystać z wielu aplikacji m.in. Bubbles, Accu weather,Foreca,Picture Stream Musi ,Cook, Yupp tv,Live Show Photo Player,Arte,Villanoise,Picture Stream,Ott player,,World Cło k,Chillout&Ambient Player,Ebay, Scrensaver Sunset,Wiaway,Radioline i inne - po naciśnięciu apki wyświetla się komunikat onyteści - Czy chcesz otworzyć przeglądarkę internetową? Opera store zostanie zamknięta 2 opcje tak lub nie - po wciśnięciu opcji Tak wyświetla się komunikat - Przepraszamy,ale to urządzenie nie jest obsługiwane.Aby wyjść muszę wyłączyć odtwarzacz.Zaznaczam,że wcześniej korzystałem z całego katalogu aplikacji nie mając żadnych problemów z prawidłowym działaniem.Od roku posiadam ten sprzęt i cały czas połączony jest bezprzewodowo po sieci WiFi z tv Sharp. Proszę o pomoc  pzdr Janusz.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Takie wskazówki udało mi się uzyskać w supporcie Sony:

w związku z tym, że problem z aplikcjami nastąpił po aktualizacji kina domowego proszę o sprawdzenie dwóch wskazanych kwestii: reset routera, połączenie wi-fi poprzez utworzenie hotspot z urządzenia mobilnego.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć!

Zgłosiliśmy już opisany przez Ciebie problem. Mimo to warto skonsultować się w tej sprawie z naszym serwisem. Oni pomogą rozwiązać problem :slight_smile: 

 

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
kin_123.
Poszukiwacz

Witam !

Mam identyczne objawy, zachowanie tego odtwarzacza jak opisał Kolega czarny 351.

W odzielnym wątku opisywałem problem BDP-S6700 z IPLA.

Kontakt z serwisem nic nie wniósł do sprawy - rutynowo wszyscy zalecają resetowanie, przywracanie ustawień fabrycznych, czego się da (nic to nie daje) a problem raczej tkwi w oprogramowaniu, serwerze zarządzającym aplikacjami w naszych odtwarzaczach - mając na uwadze to co napisał Kolega czarny 351, że jeszcze nie tak dawno wszystko było OK z uruchamianiem aplikacji.

Czy ktoś wogóle nad tym panuje i odpowiada za te problemy ? Czy ktoś odpowiedzialny z Sony mógłby to fizycznie sprawdzić - po prostu uruchomić ten odtwarzacz i sprawdzić jak uruchamiają się na nim w/w aplikacje włącznie z IPLA ?

Jeszcze jedna uwaga - uruchamiając odtwarzacz - na ekranie startowym, główne menu - widać ewidentny błąd - zamiast "MOJE APLIKACJE" widnieje "MOICH APLIKACJI" - czy nikt tego z Sony nie widzi ? Chyba nie zbyt dobrze to świadczy o "kontroli" softu w tym odtwarzaczu.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Witam! Przeprowadziłem reset routera, odtwarzacza i nadal nie ma poprawy☹️ Zastanawiałem się czy nie odesłać do serwisu,nikt nie potrafi pomóc,stresujące biorąc pod uwagę,że jeszcze niedawno wszystkie apki działały bez problemu. Kolega kin_123 ma takie same problemy - dodam, że nie ująłem apki Ipla ,gdyż działa w oknie głównym,nie działa natomiast w drugim miejscu tj. w Opera TV.skorzystałem też z innego sposobu podpowiedzianego przez kolegę djrychu tj.utworzyłem hotspot osobisty w telefonie,oczywiście router był po resecie - efektu nadal brak.Pozdrawiam Janusz

profile.country.PL.title
kin_123.
Poszukiwacz

Do Sony_Poland_Team

Czy w supporcie/serwisie Sony nie ma takiego modelu odtwarzacza (BDP-S6700) aby ktoś uruchomił go i sprawdził opisywane problemy - nie można uruchomić żadnej aplikacji z Opera TV oraz bardzo częste zawieszenia odtwarzacza przy uruchamianiu materiałów z IPLA - z okna głównego - bo IPLA z poziomu Opera TV wogóle się nie uruchamia podobnie jak inne aplikacje w Operze ?

Jest już nas dwóch zgłaszających ten problem.

Czekamy na rzetelne przyłożenie się do rozwiązania problemu ze strony Sony bo wszystko wskazuje na to, że pojawił się jakiś błąd w oprogramowaniu/serwerze zarządzającym aplikacjami.

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
kin_123.
Poszukiwacz

Nawet to forum działa z błędami ... nie wiedzieć czemu mój ostatni post został zakwalifikowany jako ROZWIĄZANIE PROBLEMU.

Jak na razie nie ma żadnego rozwiązania problemu !!!

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@kin_123. i @czarny351 skontaktujcie się bezpośrednio z infolinią wsparcia technicznego firmy Sony, celem przekazania sprawy do działu technicznego.

Poniżej link:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Witam! W godzinach rannych rozmawiałem z Panią ze wsparcia techn.Sony,po przedstawieniu problemu i czynności naprawczych ,jakie wczoraj przeprowadziłem zaproponowała odesłanie sprzętu do serwisu. Wypełniła odpowiedni formularz zgłoszenia,teraz oczekuję kuriera,który ma odebrać sprzęt i przekazać do naprawy w ramach gwarancji w ramach programu door to door. Dzisiaj sprzęt także nie działa prawidłowo .        Pozdrawiam Janusz                       

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Serwis Sony stwierdził,ze wina jest po stronie dostawcy usługi Opera TV ,sam odtwarzacz działa orawidłowo.Niestety nie mogę znaleźć aktualnego nr telefonu do Opera TV w biurach w Warszawie i Wrocławiu. Znalazłem adres mailowy do Opery we Wrocławiu,zobaczę  czy otrzymam odpowiedź.