anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S6700

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

BDP-S6700

Witam! Około 2 tygodni temu zgodnie z instrukcją otrzymaną w rozmowie telefonicznej wykonałem zrzuty ekranu odbiornika tv z problematycznymi aplikacjami w Opera TV, do chwili obecnej nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, czy mogę liczyć na pomoc w tej sprawie? Nie uzyskałem żadnego wsparcia z Opera TC VEWD może z Państwa strony udałoby skantaktować się z dostawcą usług tv? Pozdrawiam Janusz

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert
profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Witam! Od paru dni przywrócona została funkcjonalność smart tv, dziękuję za wsparcie i pomoc pzdr Janusz

Wysłane z iPhone'a

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Widzę, że temat już jest rozwiązany:

https://community.sony.pl/t5/kino-domowe-odtwarzacze-i-projektory/bdp-s6700/m-p/2394823#M2551

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

Witam! Od paru dni przywrócona została funkcjonalność smart tv, dziękuję za wsparcie i pomoc pzdr Janusz

Wysłane z iPhone'a
profile.country.PL.title
kin_123.
Poszukiwacz

Kolega  w kolejnym NOWYM poście dotyczącym odtwarzacza BDP-S6700 oznajmia, że jest przywrócona funkcjonalność smart tv w tym odtwarzaczu. Tak - Opera TV zaczęła działać.

ALE ... w dalszym ciągu aplikacja IPLA bardzo często powoduje zawieszenie odtwarzacza podczas próby odtworzenia materiału video. Dzieje się to w sposób losowy, przypadkowy - zawsze przy próbie uruchomienia clipu a nie w czasie jego odtwarzania. Pisałem o tym już wielokrotnie w innych postach. Sam czarny351 w prywatnej korespondencji przyznał, że u niego aplikacja IPLA też powoduje zawieszenia urządzenia.

Także nie bardzo rozumiem o co tu chodzi ...

Jak zwykle "przedstawiciel" Sony milczy w tym temacie ... ???