anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S6700

profile.country.PL.title
czarny351
Poszukiwacz

BDP-S6700

Witam! Pragnę poinformować,że w piątek w godzinach nocnych smart tv w odtwarzaczu jest w pełni funkcjonalny,działają wszystkie aplikacje łączne z Iplą i pozostałymi, o których wspominałem,podejrzewam,że to wina nowego operatora VEWD ,ale teraz najważniejsze,że mogę korzystać z całej oferty . Dziękuję za wsparcie i pomoc pozdrawiam Janusz

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

:thumbsup:

profile.country.PL.title
kin_123.
Poszukiwacz

Faktycznie ... aplikacje z OperaTV "ruszyły". Tak na marginesie ... być może ja mam jakąś inną wersję odtwarzacza BDP-S6700 (kupiony w Polsce, w dużej sieci sklepów RTV) ale delikatnie mówiąc w całej tej OperzeTV trudno znaleść coś wartościowego ... także jakoś szczególnie nie jestem uszczęśliwiony ... no ale ma działać i już ... w końcu wszystko w cenie odtwarzacza.

Za to IPLA (VOD Polsatu) w dalszym ciągu szwankuje. Bardzo częste i gęste zawieszenia i restarty odtwarzacza przy uruchamianiu materiałow video. Pisałem już o tym w innym wątku.

Wszystko wskazuje na to, że jest to wina aplikacji. Np. w TV z Androidem w opisie/pomocy jest istotna uwaga i opcja wybrania wersji aplikacji IPLA "nie powodującej brak synchronizacji wizji i foni w odtwarzanym materiale oraz nie powodującej zawieszeń sprzętu" - cytat.

Niestety w BDP-S6700 nie ma możliwości wybrania wersji aplikacji IPLA.

Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zajmie się tym problemem z Sony wespół z serwisem IPLA.

Pozdrawiam