anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E6100 ciszej przy programach tv głośniej na kinie domowym

djciacho206
Nowicjusz

BDV-E6100 ciszej przy programach tv głośniej na kinie domowym

 WITAM

Przy normalnym odtwarzaniu czegokolwiek z kina domowego głos jest ok tak że nie można czasem na maxa włączyć bo za głośno a w momęcie kiedy przełączy się na tv głośność maleje o około połowe tak że czuć różnoce między odtwarzaniem bezpośrednim z kina domowego a tv.

Proszę o jeakieś wskazówki bo wydaje mi się że coś może być w ustawieniach ale mam tak od momentu kupna tv (KDL-50W815B) wraz z kinem domowym (BDV-E6100)

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawdź ustawienia z linku poniżej:

http://pdf.crse.com/manuals/14HE438112/PL/c_extsnd_aout.html

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wojteklubuskie
Nowicjusz

Ja wybrnąłem z tego w następujący sposób:

kino domowe BDV-E6100 odłączyłm z gniazda telewizora ARC i podłączyłem do innego hdmi, dodatkowo kino domowe połączyłem z dekoderem Polsatu kalem optycznym..Zdecydowabnie lepsza jakość i głośność dźwięku. Myślę, że w przypadku dostarczania sygnału anteną naziemną bezpośrednia do TV , to należy połączyć kablem optycznym kino domowe z TV.

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
Manuelcck
Poszukiwacz

Podłączam się do tematu.

Mam tv Samsunga - jesli to istotne- i też mam ten problem. Podłączenie przez HDMI ARC - dźwięk z samego tv dużo słabszy. Jak temu zaradzić - oczywiście liczę, że sony ma na to sposób bez kupowania dodatkowych kabli, których w zestawie nie raczyli dać.

profile.country.PL.title
Robert29
Poszukiwacz

W ustawieniach tv jest gdzieś taka opcja zrównoważenia źródła zewnetrznego.

Poszukaj jest na pewno :yum: