anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E870 - obsługa telefonem z sys. Android

profile.country.pl_PL.title
reniferek21
Początkujący

BDV-E870 - obsługa telefonem z sys. Android

Czy jest opcja sterowania BDV-E870 telefonem z systemem Android ? Rzucilo mi sie w oczy, że w przypadku BDV-E980w taka opcja występuje ?

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W specyfikacji zaznaczono: "Możliwość pobrania aplikacji umożliwiającej sterowanie zestawem przy użyciu iPoda Touch / telefonu iPhone". W związku z tym Sony-Ericson Xperia również powinien dać radę przy pomocy specjalnej aplikacji. Do tej pory wyglądało to tak, że jeśli działa iPhone to działa również Xperia. Niestety nie wiem na 100% czy tak samo jest w tym przypadku.

profile.country.pl_PL.title
reniferek21
Początkujący

już znalazłem na android market aplikację która działa pod androidem i obsługuje BDV-e870

profile.country.pl_PL.title
lelec-----
Początkujący

Lux. Aplikacja jest.
Czy ta aplikacja poleci mi po lanie? tzn: android po wifi do rutera, a ruter po drucie do kina domowego? W "specyfikacji" napisali, że urządzenia muszą być w tej samej sieci wifi, a wg mojej opinii, wifi jest tylko medium dla pakietów, więc jest szansa, że w opisanej przeze mnie konfiguracji też da radę.

Wie kto, czy to zadziała?

profile.country.pl_PL.title
reniferek21
Początkujący

Mam podłączone tak jak opisałeś i działa bez zarzutu > Pozdro

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Na 99% tak skonfigurowane połączenie robił Kolega pomiędzy iPhone'm a 40EX720. Ten 1% zostawiam sobie na połączenie bezpośrednie WiFi Direct - bo taka możliwość również istnieje - bezpośrednie połączenie po WiFi między iPhone'm a TV.

profile.country.pl_PL.title
lelec-----
Początkujący

Dzięki panowie.
Ogólnie dowiedziałem się, że nie warto dopłacać do wifi i bezprzewodowych kolumn.

Serdeczne pozdrowienia
marcin