anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E980W + dysk zewnętrzny

profile.country.pl_PL.title
husky-----
Początkujący

BDV-E980W + dysk zewnętrzny

Prośba o pomoc. W dniu wczorajszym zakupiłem zestaw BDV-E980W. Po podłączeniu wszystkiego chciałem sprawdzić to co dla mnie najważniejsze, czyli odczyt filmów i muzyki z dysku zewnętrznego. Mam dwa dyski, jeden 250GB - NTFS, drugi 1TB - NTFS i niestety żaden z nich nie jest rozpoznawalny przez zestaw. W tym o mniejszej pojemności widzę tylko 3 jakieś dziwne foldery, natomiast przy większym pojawia się informacja, że dysk jest nierozpoznany. :cry:
Obydwa dyski były po prostu wpięte w port USB.
Pozdrawiam,

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

A czy te trzy foldery to nie są czasem "Filmy", "Muzyka" i "Zdjęcia"? Właśnie przez nie wchodzisz na dysk i wybierasz interesujące Cię materiały które chcesz obejrzeć.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
husky-----
Początkujący

:D
Niestety nie kolego.
Te foldery to: boot, EFI, sources ???? - dla mnie zagadka. Dysk przed chwila sformatowalem, wgralem nowe pliki z filmami i niestety bez zmian.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Wydaje mi się że powinieneś sformatować te dyski do FAT32. Możliwe że to powinno pomóc.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

No to i ja mam zagadkę ;-) Na FAT32 działają? Mało prawdopodobne żeby oba dyski nie chciały współpracować z TV skoro są od innych producentów i mają inną pojemność.

Pozdrawiam
cogito