anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-N890W a subwoower

big-apple
Poszukiwacz

BDV-N890W a subwoower

Witam

 

zestaw  zakupiony    wiosna   2013

 

caly zestaw   wszystko   w porzadku  lecz   suba w zasadzie nieslychac  jest piekielnie  slaby wrecz  cichy   

 

posiadam blu reye takie jak Transformers 2  gdzie juz na samym poczatku na zestawie  z kablami  i innym wzmaciaczu az niesie   a w tym zestawie to jest tragedia

 

subwoofer SONY   to 250W          jak na taka moc  to powinno niesc i czuc  a tutaj to gra jak satelitka z komputera  10W

 

 

Pozostale glosniki   graja tak jak maja grac  dodam ze byla robiona kalibracja glosnikow i w ogole.

Zestaw  tez sam sie zglasnia

 

 

Czy jest jakie wyjscie z tego?      i czemu wszystkie pozostale glosniki  dzilaja tak jak maja dzialac slychac je  a subwoofer takjak by go nie bylo.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

są trzy opcje. Na początek wejść w opcje audio i przeprowadź test głośników - zobacz czy w ogóle działa. Jeśli działa, to wejdź w ustawienia głośników, w poziom głośników i zwiększ wartość na subwoofer. Miałem już parę zestawów kin i w każdym mimo automatycznej kalibracji zwiększałem moc subwoofera. Po prostu lubię jak słychać i czuć ten głośnik - szczególnie w filmach. Druga opcja, zobacz na ustawienia trybu dźwięku - być może one blokują mocne brzmienie tego głośnika. Podobnie jak niektóre ścieżki dźwiękowe. Polecam oglądać filmy z napisami, bez lektora - wrażenia dużo potężniejsze. Pomogło?

big-apple
Poszukiwacz

Kalibracje   trzeba przeprowadzic     bez tego   w ogole nie mozna uzywac zestawu :slight_smile:

 

 

nic sie nie da zglosnic           w opcjach  glosnikow   no bo czy podniesieniem  3-4dB  w glosnikach nazwac

glosnoscia   raczej nie mozna :slight_smile:

 

raz sprawdzilem inaczej      wzialem zciszylem wszystkie i dalem glosniej suba    no ale bez rezultatu.

 

pozniej sprawdzalem nawet  plytke  CD Audio nagrana w DTS    no i to samo       na innym wzmachoru  slychac bassy a w SONY   nazwe  to "glaskaniem"

 

 

SONY posiada okolo  9 trybow    foni      obecnie korzystam z tzw  trybu wzmocnionego  "enhanced"  wtedy w ogole czuc  ze cos gra           inne tryby to tylko marketing   bez reakcji.

 

 

Ja od 16 lat ogladam filmy z napisami  jedynie rodzinka woli lektora ze wzgledu na wiek    no ale  duza suma poszla i to nie daje mi spokoju   ze u nich   wszystko fajnie ale sub to porazka.

 

 

pobralem takze jakiejs uaktualnienie oprogramowania bo sie inaczej nie dalo dostac do SEN.

 

 

mam aktywny tryb szybkiego wlaczania   co spowodowalo ze tak powiem samozglasnianie sie

 

Na koniec dodam ze zestaw jest podlaczony do tunera po optyku  a tunerze ac3 aktywne wiec niektore kanaly rykna :slight_smile:

 

 

Ogolnie to przydalby sie jakis gosc SONY ktory  zna te zestawy.

big-apple
Poszukiwacz

cos mi sie wydaje ze w twojej pomocy zabrakło  sposobu nr 3 :slight_smile: