anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-NF720 Sony Entertainment Network

profile.country.pl_PL.title
vqqq-----
Początkujący

BDV-NF720 Sony Entertainment Network

Witam. Niedawno kupiłem nowy zestaw kina domowego BDV-NF720. Model ten posiada łącze do usługi Sony Entertainment Network, jednak nie mogę połączyć kina domowego z kontem Sony Entertainment Network, ponieważ nie ma łącza podłącz urządzenie. Słyszałem, że SEN jest dostępna tylko na urządzeniach PlayStation.

Czy wiadomo już, kiedy Sony Entertainment Network będzie dostępne w Polsce na innych urządzeniach?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie. Masz zestaw kina domowego jak w temacie i nie możesz zalogować się do SEN? Sprawdź poprawność wpisywania danych: login i hasło. Zwróć uwagę na wielkość liter i ewentualne błędy.
SEN wymaga podłączenia do internetu i bez tego ani rusz
ponieważ nie ma łącza podłącz urządzenie


Czy Sen jest tylko na PlayStation? Chyba nie :c20 , choć mogę się mylić (jeśli tak - proszę o poprawę).
DBV-NF720
SEN-logowanie

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
vqqq-----
Początkujący

W kinie domowym jest łącze do SEN, mam założone konto na stronie https://account.sonyentertainmentnetwork.com/pc/login.action?request_locale=en_PL, ale nie mogę połączyć się z usługą SEN, ponieważ w kinie domowy nie ma opcji podłącz konto.

Prawdopodobnie SEN jest w Polsce jeszcze niedostępny. Założyłem ten post bo chciałem się dowiedzieć, czy ktoś wie kiedy SEN będzie dostępny w naszym kraju.

Zygal-----
Początkujący

A jesteś zadowolony z tego kina ? właśnie mam dylemat model 620 czy 720 ( ma wifi )

profile.country.pl_PL.title
vqqq-----
Początkujący

Pod względem jakości dźwięku i obrazu model BDV-NF720 jest rewelacyjny. Jedyne mankamenty to: zbyt głośna praca wentylatora i czasami zawiesza się iPod.