anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak Dolby Atmos Netflix - UBP-X700

profile.country.NL.title
Migniev
Poszukiwacz

Brak Dolby Atmos Netflix - UBP-X700

Witam, tak jak w temacie. Chciałem dzisiaj zobaczyć czy będę mógł oglądać netflix`a ze ścieżką DolbyAtmos. Okazuje się, że jest problem bo tak nie jest :slight_smile: Mam odtwarzacz podłączony do soundbar`a LG SJ9 (HDMI)  więc  nie powinno być problemów z atmosem.  Mam netflix premium

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Najlepiej skonsultować się z naszym wsparciem technicznym :slight_smile: kontakt: 

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Netflixa zapewne oglądasz na TV dlatego napisz jak masz podłączony sprzęt? Co do oczego?

 

Pozdrawiam

profile.country.NL.title
Migniev
Poszukiwacz

Netflixa odpalałem przez UBP-X700. 

Tak mam podlaczoneBez tytułu.jpg

 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Migniev zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu - oto ich odpwiedź:

Dolby Atmos obsługiwany jest tylko z płyt Blu-ray, aktualnie nie jest obsługiwany z poziomu aplikacji streamingowych (typu Netflix). Nie posiadamy dodatkowo informacji, czy dla odtwarzacza zostanie udostępniona aktualizacja, która wprowadzi tę funkcjonalność.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Koowall
Użytkownik

Support się widzę zna...

Oczywiście, że jest możliwość ale to dostawca sprzętu stremującego musi ją dać. Sony nie daje, ale np Netflix z XboX one już leci z Atmosem i Vision :slight_smile: