anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak dźwięku 5.1 z Netflixa z bluray Sony bdp-s6700

profile.country.PL.title
miras1972
Poszukiwacz

Brak dźwięku 5.1 z Netflixa z bluray Sony bdp-s6700

Witam. Jak w tytule. Dodam tylko że po restarcie bluraya (wyciągnięcie i ponowne włożenie wtyczki zasilania) dźwięk 5.1 się pojawia ale po wyłączeniu i ponownym załączeniu pilotem znów jest tylko dźwięk 2.0 (i znów pomaga tylko restart. Amplituner Pioneer vsx933, połączenie kablem HDMI.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Zgłosiłem Twój problem do Supportu Sony.

 

Oto odpowiedź w Twojej sprawie:

 

Problem z pewnością jest natury softwarowej, ponieważ reset pomaga (chwilowo). Zalecam weryfikację, czy na urządzeniu zainstalowane jest najnowsze oprogramowanie:

https://www.sony.pl/electronics/support/home-video-blu-ray-disc-players-recorders/bdp-s6700/download...

Następnie, jeśli problem nie ustąpi to proszę wykonać ustawienia fabryczne odtwarzacza. Ostatnim krokiem, który mogę zalecić jest weryfikacja serwisowa:

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

 

Mam nadzieję, że nie bedzie konieczna wizyta w serwisie. Będę wdzięczny jeśli podzielisz się z nami jak potoczyła się sprawa. 

 

Pozdrowienia :slight_smile:

profile.country.PL.title
miras1972
Poszukiwacz

@Lajam.

Oprogramowanie jest aktualne a do ustawień fabrycznych na razie nie chcę przywracać bo być może jest to kwestia przestawienia ustawień odtwarzacza (choć próbowałem już różnych kombinacji).

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Witam,

czy problem zażegnany? Napisz co było ewentualnym powodem, bo ja podobne problemy przerabiam z różnych źródeł dźwięku na kinie domowym. 

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
profile.country.PL.title
miras1972
Poszukiwacz

 


@Richiger-66.  napisał(a):

Witam,

czy problem zażegnany? Napisz co było ewentualnym powodem, bo ja podobne problemy przerabiam z różnych źródeł dźwięku na kinie domowym. 

 

W przypadku bluraya nic nie wykombinowałem. Wkurzyłem się i kupiłem Xbox One S. Przynajmniej mam teraz dźwięk Dolby Atmos :slight_smile: