anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HT-A3000

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

HT-A3000

Wszystko co oglądam na UHD odtwarzaczu czy standard dolby d czy atmos soundbar na wyświetlaczy pokazuje Dolby Audio czy ktoś coś poradzi coś ustawić hm ? a co do dzwięku jest całkiem pozytywny.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Jest tu troche do poprawy np: szumy na głośnikach przy przełaczaniu z tv na soundbara z panelu tv, nie raz samo zanika nie raz pozostaje, trzeba powrurzyć czynność i zanika, bywa również przy wyborze zródła. Resetowanie do ustawień fabrycznych wyskakuje bład określony komunikatem sprawdz zasilanie za krótko by to przeczytać i przestaję reagować nie wiem czy to tak długo resetuję ustawienia, Może SONY się zaintersuję, no i te wyświetanie prawie wszystkiego na Dolby Audio na moim poprzednim jaki format otwierałem podawał prawidłowe informacje o formacie dzwięku.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

W trakcie korzystania np: z konsoli PS5 przy zmianie formatu dzwięku ja korzystan z LPCM, przy zmianie na DD, lub DTS dzwięk zanika całkowicie jak i w grze jak i w sklepie na trailerach, pomaga zmniana na dzwięk z tv. Mój wcześniejszy soundbar sony to poezja względem kompatybilności. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Czy jest regulacja głośnosci dialogów ? bo wydaje mi się że zagłuszają listwę, a są naprawdę czyste i wyrażne w każdej sytuacji w filmach do tego za głośne. Może da sie po przez pilota regulować, bo powinny dodać do opcji tv regulację.