anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HT-CT380 nie może się połączyć z subwooferem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

HT-CT380 nie może się połączyć z subwooferem

Zakupiłem soundbar HT-CT380, soundbar nie może się połączyć z subwooferem czasem i godzinę, a po połączeniu nagminnie je gubi, postepowanie wg instrukcji, resetowanie zestawu nic nie pomaga, sieci WiFi powyłączane, subwoofer znajduje się 40cm pod soundbarem i telewizrem KDL 42w805b, miał ktos podobny problem?? istnieje jakies rozwiazanie czy tylko i wyłącznie serwis zestawu audio? podłączony jest kablem optycznym ale to chyba nie ma znaczenia, gdyż soundbar łączy sie bezprzewodowo z subwooferem... czasem jak załapie połączenie to sub działa kilka godzin ok...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie,

 

w tej sytuacji sugerujemy zgłoszenie sprawy do serwisu Sony.

 

Pozdrawiamy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

 

o pomoc w zdiagnozowaniu problemów poprosimy kolegów z działu technicznego i wrócimy możliwie jak najszybciej. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie,

 

w tej sytuacji sugerujemy zgłoszenie sprawy do serwisu Sony.

 

Pozdrawiamy

profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

Zgłoszone, będzie serwisowane

profile.country.PL.title
power8
Nowicjusz

I jak działa po serwisie? Ja mam ten sam problem tylko że z ct390 😕

 

Jednoczesna prośba do Sony, sub przynajmniej 3 razy w tygodniu rozłącza się z listwą i aby połączenie wróciło trzeba wyłączyć zasilanie dwukrotnie. Uaktywniłem secure link ale problem pozostał. Proszę o pomoc 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@power8 widzę, że już stworzyłeś wątek w tym temacie. Tam też szukaj odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

Niestety odpowiedzi nie ma, czasem gra ok pół dnia a czasem tylko na sekunde subek działa, było 2x w serwisie, odpowiedz zawsze ta sama: sprawny, więcej szmelcu bezprzewodowrgo nie kupię, teraz mam kino domowe na kablach, i przestrzegam wszystkich przed zakupem takiego chłamu bezprzewodowego

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@krjakub1832 odpowiedź była skierowna do @power8 :wink:

 

Pozdrawiam