anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD 65XD9305 samoczynne restarty

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

KD 65XD9305 samoczynne restarty

Witam serdecznie 

jak w temacie zauważyłem od około miesiąca  TV samoczynnie zrestartował się kilkukrotnie...

jeden restart na kilka dni.

zależnością jest że restart odbywał się zazwyczaj w czasie korzystania którejś z aplikacji wbudowanych np YouTube, TV restartuje się  przechodząc do ekranu początkowego (logo android), oprogramowanie najnowsze z możliwych, podpięty dekoder oraz soundbar ZF9, podpięty kablem do sieci net, czyszczę pamięć podręczna regularnie, dysk wewnętrzny ma ok 50% wolnego miejsca... nie za bardzo mam pomysł co mu przeszkadza

korzystałem dokładnie rok temu z akcji 

Zawiadomienie o bezpłatnej naprawie: telewizory KD-55XD9305 i KD-65XD9305 | Sony PL

czy ktoś miał podobne objawy w czasie korzystania z w/w modelu ?

dzieki z góry za informacje 

pozdrawiam 

MIchał.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

jeżeli przeprowadzałeś tzw. miękki reset (przytrzymując przez ok 5 sek przycisk Power na pilocie) i to nie rozwiązało problemu, pozostaje przywrócenie ustawień fabryczych w TV. Należy jednak pamiętać, że wykasuje to wszystkie indywidualne ustawienia TV. Jeżeli to nie pomoże, należy skontaktować się z serwisem. Najbliższy autoryzowany serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

Witam

w mojej ocenie te restarty TV są swoistego rodzaju miękkimi resetami...

miękki reset ma za zadanie wymusić zamkniecie wszystkich aplikacji rozłączyć siec itd itp...

to właśnie się dzieje przy tych restartach...

opcja ustawień fabrycznych mrozi odczucia ... wiadomo konfigurowanie wszystkiego od nowa, szkoda, że nie można backupu zrobić, choć wtedy sens ustawień fabrycznych dla takiego urządzenia się mija z celem...

poczekam kilka dni jeśli społeczność (szczególnie użytkownicy xd9305) nie podejmą tematu będzie to oznaczało ze wyłącznie u mnie ten kłopot i mam nadzieje ze ustawienia fabryczna posprzątają co trzeba...

dzięki

Michał.