anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino BDV-E6100 samoczynnie się włącza

matussss
Poszukiwacz

Kino BDV-E6100 samoczynnie się włącza

Witam! Mam pytanie co może być przyczyną tego że kino domowe po jakimś czasie zaczyna samoczynnie działać tzn włącz się. Do kina podłączony jest kabel hdmi i optyczny od dekodera. 

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kiedy kino się włącza - samoczynie czy jak przełączasz kanały na dekoderze lub TV?

 

Pozdrawiam

matussss
Poszukiwacz

Kino samoczynnie się uruchomia gdy wszystko mam  wyłączone. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeżeli masz włączone [Sterowanie przez HDMI] to wyłącz jest tymczasowo i zobacz czy problem nadal występuje. Jak to nie pomoże przywróć kino do usatwiń fabrycznych.

 

Pozdrawia

matussss
Poszukiwacz

Sterowanie tydzień było wyłączone i nadal z 3 razy samo się włączyło. Dzisiaj przy przełączaniu kanałów głos zniknął i musiałem uruchamiać ponownie kino. Ustawienia fabryczne przywrócone. Wszystko mam podłączone w taki sposób że kino z dekoderem NC+ jest podłączone kablem optycznym. Dekoder NC+ kablem hdmi z telewizorem oraz telewizor z kinem domowy.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak się zastanwiam czy przypadkiem TV nie włącza kina po HDMI. Sprawdź w ustawieniach TV czy nie ma opcji włączania sprzężonych urządzeń. Jeśli ma taką funkcję to wyłącz ją. Jakiej firmy masz TV?

 

Pozdrawiam

matussss
Poszukiwacz

Nadal jest to samo co było już mam dość tego..... Telewizor Samsung... Poprzednie kino było Samsunga i też to się działa. Teraz Sony i nadal to samo... Coś z telewizorem jest nie tak ...

profile.country.PL.title
marek-75i
Poszukiwacz

może być wina kabla HDMI.podobnie miałem z PS4

 

profile.country.PL.title
Mateusz-30
Użytkownik

Witam mam ten sam problem tylko że tv też sony i czy coś pomogło? 

profile.country.PL.title
saurban56
Nowicjusz

Mialem ostatanio podobny problem. Tv Sony i kino BD Sony. Jak włączałem tv to kino samoczynnie się uruchamiało. Jak wyłączyłem sterowanie przez hdmi to problem znikł ale nie o to mi chodziło bo jak używam tv i kino sterowanie jest potrzebne. Kombinowałem trochę i postanowiłem wymienić kabel hdmi na inny. Problem się rozwiązał i teraz nawet przy włączonym sterowaniu hdmi kino samo się nie uruchamia. Winny był kabel hdmi.