anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino Domowe BDV-E6100

ROZWIĄZANE
bona102
Poszukiwacz

Kino Domowe BDV-E6100

Witam :slight_smile:

Właśnie kupiłam, podłączyłam i sprawdzam podane kino.  Dlaczego na wyświetlaczu nie funkcjonuje RDS? Po włączeniu TV na ekranie mam pokazaną nazwę stacji i wykonawcę więc chyba na wyświetlaczu jednostki głównej powinno być wyświetlane. Pokazuje mi tylko cżęstotliwość stacji radiowej. W poprzednim kinie nie miałam problemu z RDS.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Z informacji jakie uzyskałem od supportu wynika, że:

 

zgodnie z instrukcją obsługi informacje RDS są wyświetlane na ekranie telewizora. Niestety nie ma informacji o możliwości wyświetlania RDS na wyświetlaczu kina domowego, więc opcja nie została przewidziana. Poniżej przesyłam link do powyższej informacji (strona 42):

http://download.sony-europe.com/pub/manuals/swt/Z014/Z014514111.pdf

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. Przekazaliśmy problem do naszego dziau technicznego. Po zapoznaniu się przez nich ze sprawą wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Z informacji jakie uzyskałem od supportu wynika, że:

 

zgodnie z instrukcją obsługi informacje RDS są wyświetlane na ekranie telewizora. Niestety nie ma informacji o możliwości wyświetlania RDS na wyświetlaczu kina domowego, więc opcja nie została przewidziana. Poniżej przesyłam link do powyższej informacji (strona 42):

http://download.sony-europe.com/pub/manuals/swt/Z014/Z014514111.pdf

bona102
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowieź. Czytałam ale nie doczytałam tego jednego zdania. Prawdę mówiąc przyjęłabym że również "na ekranie telewizora" . Do głowy by mi nie przyszło że może nie być wyświetlane na panelu głównym. Mam nadzieję że to będzie moje jedyne rozczarownie dotyczące tego modelu. Moje starsze kino wyświetlało informację RDS, nie wspomę o radioodbiorniku :rolling_eyes:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Niech służy ci jak najlepiej :grin: