anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino Domowe BDV-N7200 - aktualizacja oprogramowania 2019

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Kino Domowe BDV-N7200 - aktualizacja oprogramowania 2019

Witam,

po dłuższej przerwie użytkowania tego zestawu kina domowego, wczoraj spotkało mnie niezwykłe zdziwienie. Około godziny 20:00 na ekranie TV wyświetlił się komunikat o możliwości pobrania aktualizacji oprogramowania. Po aktualizacji mam obecnie wersję oprogramowania o oznaczeniu: M21.R.0182.

Chciałem zapytać innych użytkowników, czy zauważyli jakieś zmiany po restarcie. Ja sprawdziłem aplikacje, bo głównie uważałem, że to jest ewidentny "ból" po zakupie. VOD TVP, IPLA czy TVN Player, Spotify, to aplikacje, które przestały działać zaraz po zakupie w roku 2015. Po aktualizacji jest bez zmian. Nurtuje mnie więc pytanie na co wpłynęła (pozytywnie) dla nas użytkowników obecna aktualizacja. Jeśli ja cośodkryję, to będę tutaj wstawiał uzupełnienia wpisu.

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

a więc pierwsze spostrzeżenia i obawy po aktualizacji. Moje pierwsze wrażenie póki co są mieszane. Dlaczego? ... bo zestaw jakby zaczął grać sobie w sposób jaki chce. Otóż mam na myśli to, że dzwięk z TV mam teraz lepszy, niż np. dźwięk z płyty BDV. Wcześniej kiedy włączyłem płytę to BDV miało przewagę w jakości dźwięku nad wszystkimi innymi źródłami dźwięku. Teraz mam jakby ktoś obciął w moim zestawie 3/4 dźwięku. Nawet kiedy przełączam tryby dźwięku: clear audio, music, moovie, czy digital audio to różnic nie ma ... i znów jest jakiś problem, którego nie pojmuję.  

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Richiger-66. zgłosiłem Towje zapytanei do supportu - oto odpowiedź:

Aktualizacja M21.R.0182 wprowadza zmiany, takie jak poprawa wzajemnej współpracy urządzeń z technologią bezprzewodową Miracast oraz usunięcie funkcji Gracenote. Wszystkie szczegóły dotyczące zmian wprowadzanych wraz z aktualizacją są dostępne na stronie:

https://bit.ly/2DwVqUA

Pozdrawiam