anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino domowe BDV N890W?

profile.country.PL.title
rechma
Poszukiwacz

Kino domowe BDV N890W?

Cześć, mam zamiar kupić wspomniane kino. Bardzo proszę o opinie czy warto (jest mała promocja cenowa), kino ma służyć do głownie filmów 70/30 w stosunku do muzyki. Pokoj ok 20m2, koszt 2,5KPLN, podpięte będzie PS3 i Pace HD C+.

Warto kupić czy moze proponujecie coś innego - posiadam 46HX800 i będzie to moje pierwsze kino.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Ja napiszę tak........Jeśli faktycznie chcesz do filmów to na pewno zda egzamin.W prawdzie ja posiadam dwa razy tańszy,ale ono naprawdę sprawdza się dobrze w filmach,troszkę gorzej w koncertach.Jakbyś więcej słuchał muzyki,to wydaje mi się,że te kina to porażka pod tym względem.Chociaż nie wiem jak to.Ale radzę tak.....przed zakupem odepnij suba i posłuchaj jak ten zestaw gra bez niego.Jeśli ci odpowiada to bierz,bo jak załączysz suba to basy wzmocnią się i to bardzo.W moim zestawie centralne głośniki grają bez suba jak radiobudzik.Dźwięk płaski i przytłumiony.Zero sopranu.Po załączeniu suba jest znacznie lepiej,ale i tak ten zestaw nie nadaje się do muzyki..Najlepiej posłuchaj i porównaj do konkurencji.Co do reszty,czyli obraz,moc której pewnie nie wykorzystasz w 100% i inne funkcje to będziesz zadowolony,tym bardziej,że ma wifi.Z drugiej strony za tą kasę osobiście nie bawiłbym się już w zestaw zintegrowany.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Jeśli masz możliwość zakupu w promocji to myślę, że to ciekawa perspektywa. Do filmów powinno wystarczyć i myślę, że ten zestaw będzie dobrze współpracował z HX800.