anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacz multimedialny SMP-N100 - pytanie

nocny01
Początkujący

Odtwarzacz multimedialny SMP-N100 - pytanie

Witam :-) Mam taki problem. Otóż chcę kupić odtwarzacz HDD, bo blu-ray póki co za drogi i wydaje mi się, że HDD jest bardziej funkcjonalny. Ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi oto, czy jak będę miał taki odtwarzacz to czy po podłączeniu kina domowego, dajmy 5.1 do tego odtwarzacza będę miał ten przetrzenny efekt. Zastanawiam się nad Sony SMP-N100 tylko nie wiem, jak to wtedy będzie z tym kinem, albo taki odtwarzacz http://allegro.pl/asus-o-play-mini-hd10 ... 54786.html" target="_blank

Edytowano 05.03.2011
Sprecyzowałem tytuł wątku.
Zimny.

15 ODPOW. 15
PiotrekZ
Początkujący

A można coś bardziej konkretnie? Jakich formatów nie obsługuje BDP?
Czy BDP potrafi odczytywać media z NAS?

profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Mam takie pytanko odnośnie odtwarzacza multimedialnego modelu SMP-N100 lub SMP-N200 mam zewnętrzny dysk 1TB do samych zdjęć które oglądam przez TV podpietym na USB problem jest że bardzo wolno się to wszystko wczytuję i nie ma żadnego programu do zdjęć można ewentualnie podłożyć muzyczkę i to wszystko i moje pytanko jest następujące czy taki odtwarzacz ma wbudowane oprogramowanie np.PLAYMEMORIES a jeżeli nie to czy jest szansa zainstalować taki program żeby sobie zdjecia poukładać i żeby się to szybko wczytywało? i czy wszystkie pliki AVI będzie czytał bo w TV jest z tym różnie.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

miałem odtwarzacz N100. Do niego był podpięty dysk 500GB. Jeśli chodzi o zdjęcia, szybkość wczytywania głównie zależy od wagi zdjęcia. Fakt, czasami wczytywały się niezbyt płynnie - ale to nie było często. Wtedy odtwarzałem zdjęcia z A350, A700 i A550.  Drugą przyczyną może sama prędkość dysku, lub konieczność podpięcia dodatkowego zasilania.

Jeśli chodzi o program PlayMemories - nie ma możliwości dogrania jego. Wydaje mi się, że ta aplikacja wymaga większej wydajności, niż dysponuje ten odtwarzacz multimedialny.

Co do plików AVI, nie miałem problemów z odtwarzaniem ich.

 

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

"...i czy wszystkie pliki AVI będzie czytał bo w TV jest z tym różnie."

Generalnie, jak zauważył Zimny nie ma problemu z odtwarzaniem AVI

ScreenShot008.jpg

ale musisz pamiętać o tym, że jest to jedynie rozszerzenie (kontener)  a liczy się w tym przypadku kodek DivX. Aby całą sytuację jeszcze bardziej zagmatwać dodam, że są różne rodzaje AVI ;).

Reasumując, nie masz czym się przejmować, bo na 20 filmów być może 1 nie zostanie odpalony. Bynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia ze sprzętem Sony.

Pozdrawiam Stubb
Adacho40nl
Poszukiwacz

Ja mam pytanie z innej beczki.

Kupiłem N100 w PL, mieszkam na stałe w Holandii. Podłączyłem "jak książka każe" (pokazało mi stare ustawienia poprzedniego właściciela typu TVP, VOD itd), zrobiłem aktualizację (jak książka każe) i........ wszystko zniknęło. Mam jakieś programy typu DW, Green TV i kilka innych regionalnych. Nie mam YouTube, Netflix ani nic takiego. Co robię źle? Jak dodać te programy bo na nich mi w sumie najbardziej zależ, no i na radiach internetowych.

Przewaliłem tysiące stron, ze sto razy hard reset N100, nic nie pomaga!!!!

Oglądam filmiki na YouTube (na kompie oczywiście), a tam gość podpina N100 pod TV i ma to wszystko!!!!!

Czemu u mnie tego nie ma?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Adacho40nl większość starszych modeli TV które miały zamknięty system (tzn. nie Android TV) zazwyczaj pobierało treści zgodnie z lokalizacją adresu IP, tzn. jeśli jesteś w Holandii pobiera aplikacje dla danego regionu. Twój odtwarzacz może działać na podobnej zasadzie.

 

Pozdrawiam