anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacz multimedialny SMP-N100 - pytanie

nocny01
Początkujący

Odtwarzacz multimedialny SMP-N100 - pytanie

Witam :-) Mam taki problem. Otóż chcę kupić odtwarzacz HDD, bo blu-ray póki co za drogi i wydaje mi się, że HDD jest bardziej funkcjonalny. Ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi oto, czy jak będę miał taki odtwarzacz to czy po podłączeniu kina domowego, dajmy 5.1 do tego odtwarzacza będę miał ten przetrzenny efekt. Zastanawiam się nad Sony SMP-N100 tylko nie wiem, jak to wtedy będzie z tym kinem, albo taki odtwarzacz http://allegro.pl/asus-o-play-mini-hd10 ... 54786.html" target="_blank

Edytowano 05.03.2011
Sprecyzowałem tytuł wątku.
Zimny.

15 ODPOW. 15
MARIUSZEK32
Początkujący

A można wiedzieć jakim funduszem dysponujesz?

nocny01
Początkujący

No właśnie nie za dużym. Tak około 400 zł.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj, SMP-N100 ma spore możliwości. Zaczynając od kompatybilności z dyskami sformatowanymi NTFS, czyta też m.in. AVCHD, DivXHD, MKV, posiada Bravia Internet Video i dekodery dźwięku m.in. Dolby Digital i DTS-HD Master Audio, możliwość reprodukcji dźwięku przestrzennego w systemie NEO6. Tylko ważna sprawa. Urządzenie które odtwarza dźwięk (podłączony amplituner, telewizor itp.) musi posiadać odpowiednie dekodery - czyli również DTS itd. W sumie to logiczne, ale napisałem... A jakie masz kino, lub jakie chcesz kupić?

nocny01
Początkujący

Myslałem o tym, aby kupić amplituner np. YAMAHA RX-V367 i do tego komplet głośników, albo już gotowe kino domowe, z Sony'ego nie chcę bo blu-raye nie czytają MKV, i dysków NTFS ;/ dlatego zatrzymałem oko na kinie od Philipsa, HTS5590

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Można i w ten sposób. Dla mnie kompatybilność z dyskami NTFS nie jest priorytetem, bo można wykorzystać do tego inne urządzenie. Ale oczywiście - dodatkowe koszty.

edytowano 14.02.2011.
Odtwarzacze Blu ray Sony czytają pliki .mkv. Przed chwilą sprawdziłem na S470.

MARIUSZEK32
Początkujący

Wydaje mi się, że jeśli zestaw będzie miał minimum 5 głośników, subwoofer i będzie prawidłowo rozmieszczony wokół widza tzn. trzy głośniki z przodu i dwa po bokach, głośnik niskotonowy w dowolnym miejscu to na pewno podczas oglądania filmów będziesz miał złudzenie, że dźwięk cię otacza.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeszcze zależy jak jest nagrany dźwięk. Do testowania kina polecam obejrzeć "Kompania braci". Rewelacyjny serial, świetny dźwięk.

PiotrekZ
Początkujący

Witam,

a czy możecie podpowiedzieć, co więcej otrzymuję kupując SMP-N100, niż ma np. BDP-S380?

MARIUSZEK32
Początkujący

Przede wszystkim SMP-N100 obsługuje wiele formatów, co niewątpliwie jest jego dużym atutem. Dodatkowo jest zgodny ze standardem DLNA, dzięki czemu może się natychmiast łączyć ze wszystkimi podobnymi urządzeniami w domowej sieci.