anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacze Blu-ray 4K

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Odtwarzacze Blu-ray 4K

Czy Sony zapomiało że posiadają w swojej ofercie Odtwarzacz Ultra HD o których chyba zapomnieli. Licząc już coraz bliżej 2 lat nie było żadnej aktualizacji np: do UBP-X800M2. Można by rozbudować streaming o Disney, Apple TV, Prime video, Świat fimów się zwieksza jest co poprawiać i dodawać. Pozdrawiam Sony.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Pewnie dla tego, że cały streaming jest w TV. Wiem, że to nie dotyczy klientów którzy używają na przykład projektorów, ale co robić..?

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Owszem korzystam ze streamingu sporadycznie, ale prawdziwym fanem jestem Odtwarzaczy. Kolecjonuje zbieram filmy czym trzeba sie interesować i nie tylko, to jest takie moje osobiste podejście mogli by szanować takich ludzi jak ja i takich jak ja jest więcej. Jak sobie puszcze taki film to różnica jest, nawet na najlepszych streamingu od Sony nie uraczyłem takiego oglądania i jakości dzwięku. Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Absolutnie się zgadzam. Żaden streaming nie da tyle wrażeń jak film z BD odtwarzany na dobrym ekranie i z dobrym systemem audio. Streaming ma jedynie tę zaletę, że masz szybko dostęp do filmu. 

Myślę, że biorąc pod uwagę skalę popularności streamingu w porównaniu do nośników fizycznych, firmy bardziej przykładają się do oprogramowania TV.

 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Co ciekawe widziałem kiedyś opis produktu na francuskiej stronie i tam było więcej oprogramowania ale jak widać Sony Polska ....

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No chyba to nie od Sony Polska zależy :slight_smile: a od umów w konkretnych krajach

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Umowa może  być  związana ze streamingiem, ale nie z dodatkowymi możliościami odtwarzacza i poprawkami.

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Jeśli platforma jest obecna na danym rynku - np. posługując się przykładem Prime, który jest na danym rynku to kwestia rozbudowy oprogramowania dla danego urządzenia jest raczej w gestii producenta i jego ustaleń z dostawcą. Być może jest tak, że wprowadzenie aplikacji Prime w Polsce na urządzeniu jest nieopłacalne finansowo ale to jedynie moje gdybanie ( bo np. wolumen sprzedaży odtwarzacza to 1000 sztuk a opłaca się to robić od 2500 sztuk).

Uważam jednak, że to właśnie W Polsce Sony Polska jest adresatem pytań typu "dlaczego". Amazon Prime nie zaktualizuje oprogramowania :slight_smile: