anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z BDV-E380

profile.country.pl_PL.title
daromotyl
Początkujący

Problem z BDV-E380

Witam, od miesiąca posiadam zestaw BDV-E380. Wcześniej miałem 10 letni zestaw stereo i wydaje mi się, że te dwa głośniki grały lepiej niż 5.1. :) Może ktoś napisze jak ma ustawiony zestaw u siebie, bądź jak mogę to zmienić. Zdaję sobie sprawę, że głośniki nie są drewniane i zestaw nie jest z górnej półki, ale to jest brzęczenie, a nie jako takie brzmienie.

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
jakimi przewodami masz podłączone kino do telewizora (jakiego?), oraz czy masz jakiś dodatkowe urządzenia. Czy głośniki itd. podłączyłeś zgodnie z instrukcją?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Do tego nie każdy film ma dźwięk 5.1. Niekiedy "wymuszasz" rozszczepienie dźwięku na 5.1 choć tak na prawdę jest to dźwięk dwukanałowy. Jednak od początku - czyli tak jak Kolega Zimny napisał wyżej.

P.S. Odbiór dźwięku jest bardzo subiektywną sprawą. Mi się podobają głośniki jakie mam przy komputerze 2.1 Creative, a np mojej Paulinie, która gra na skrzypcach, w ogóle nie podchodzi dźwięk i każe mi wyłączyć je jak najszybciej :). Zakładam, że z jej wiedzą o muzyce i ogółem o dźwięku, to Ona ma racje :)

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

daromotyl
Próbowałeś coś zmienić w ustawieniach, tak jak radził Kolega Zimny?
Może doszedłeś do jakiś fajnych ustawień, którymi chciałbyś się podzielić na forum, aby inni też mogli sobie "podkręcić" swój sprzęt.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Ja posiadam BDV-E280.Myslę,ze oba zestawy się nie wiele różnią dźwiękiem.Też na początku byłem zawiedziony.Po wielu próbach zostawiłem ustawienia... suba podkręciłem na max czyli +6dB,natomiast na fronty dałem -1dB.Fronty grają tylko średnio.Brakuje im wysokich i niskich tonów.Tony niskie są podbite tylko przez suba.Szału nie ma ale jest poprawa i muszę napisać,że im dłużej słucham tym więcej mam sympatii do tego sprzętu.Pamiętaj aby słuchać muzyki na 2.1 bo inaczej jak pisze stubb wymuszasz rozszczepienie dźwięku na 5.1.Czyli jak masz w ustawieniach dźwięku A.F.D.Standard to ustaw na niego.To ustawienie samo wykrywa format dźwięku,w zależności jak jest nadawany.