anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z BDV-E4100

Silentek
Nowicjusz

Problem z BDV-E4100

Witam dzis włączylem  kino wyświetliło mi się hello i po chwili zgasło włączylem je ponownie i był napis audio i kino na nic nie reaguje ani na pilota ani na klawisze? Jest może jakaś opcja żeby je zresetować kombinacją klawiszy?

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Odłączenie od sieci na dłuższą chwilę może pozwolić zrestartować się ustawieniom. Jeśli nie proszę koniecznie kontaktować się z naszym serwisem https://shop.sony.eu/shop/mimes/openAccess/legal/contact-us/contact_pl_PL.html

Pozdrawiamy, Sony Polska

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, może lektura instrukcji na str. 59 pomoże rozwiązać twój problem.

Silentek
Nowicjusz

Niestety nic nie pomaga wlacza sie pisze hello na nic nie reaguje po chwili sie wylacza i mozna wlaczyc ponownie wtedy wyswietla sie audio i na nic nie reaguje mozna tylka wlaczac i wylaczac na telewizorze tez nic sie nie wyswietla ale ostatni raz przed ta usterka uzywalem napedu dvd pozniej wyjalem plyte wylaczylem wrocilem po 2 godzinach do domu wlaczylem sprzet i wlasnie tak sie dzialo.

Wysłane z iPhone'a
Arczi76
Nowicjusz

Witam, problem jest banalny. Jeżeli sprzęt nie jest uszkodzony, to trzeba wyłączyć opcję przechodzenia w stan spoczynku po 20 minutach bezczynności. Uprzednio zresetowałem do ustawień fabrycznych. Prawdopodobnie błąd jakiejś aktualizacji. U mnie pomogło, objawy były te same, jak opisano powyżej. Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
MarcinSmolen
Poszukiwacz

Witam. Wiem ze stary temat ale mam teraz ten sam problem. Nic na tv sie nie wyswietla i dvd nie reaguje jak u Ciebie. Jak rozwiązałeś problem?

Bo dl menu tez nie moge wejsc bo brak obrazu 

Silentek
Nowicjusz

Nie rozwiązałem niestety problemu 😞

Wysłane z iPhone'a
profile.country.PL.title
Mateusz-30
Użytkownik

Witam mam ten sam problem kino te same tv sony XH9096 kino same się włącza

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Mateusz-30 czy kino samo się włączą po odłączeniu przewodu HDMI który łączy TV z kinem. Ostatni wielu użytkowników wspomnianego modelu TV zgłasza problem z samoczynnym włączeniem kina, soundbara, amplitunera. Także problem prawdopodobnie leży po stronie TV a nie kina.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Mateusz-30
Użytkownik

Hdmi nowy ale fakt jest taki że problemu nie było dopiero kiedy kupiłem nowy telewizor XH9096 problem się pojawił, dzisiaj odłączę na noc Hdmi mam też optyczny wpięty