anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z uruchomieniem kina domowego - Sony bdv-e4100

profile.country.PL.title
Przemo96
Poszukiwacz

Problem z uruchomieniem kina domowego - Sony bdv-e4100

Witam. Od pewnego czasu mam problem z uruchomieniem kina domowego sony bdv-e4100. Problem polega na tym, że po włączeniu urządzenia przez ciągły okres widnieje komunikat na panelu 'BD / DVD' oraz miga lampka pod panelem. Kino sprawia wrażenie, jakby było w trybie szukania odbiornika, ale nie może go odnaleźć, mimo, że sprzęt jest podłączony do telewizora kablem optycznym oraz poprzez kabel hdmi high speed. Kino nie reaguje na żadne przyciski oprócz przycisku 'włącz/wyłącz' oraz 'wysuń dysk' - nie można go spowrotem wsunąć za pomocą pilota czy przycisku na samym kinie domowym. Nie mam również możliwości wejścia w ustawienia, ponieważ TV nie widzi urządzenia. Zmiana źródła również nie pomaga 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Przemo96,

 

Możesz spróbować odłączyć wszystkie przewody z wyjątkiem zasilania i sprawdzić czy kino reaguje np. na pilota (zmiana źródeł itd.). Jeśli tak to prawdopodobnie problemem jest kabel HDMI, jeśli nie to pozostaje kontakt z serwisem: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics?cat=home-theater-sound-bars-hom...

 

Pozdrawiam serdecznie,

profile.country.PL.title
MarcinSmolen
Poszukiwacz

Udalo sie rozwiazac problem? 

Bo o mam taki sam 

SebaLP
Nowicjusz

Mam to samo, ktoś się z tym uporał ?