anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RHT-G950

Piotr_83
Początkujący

RHT-G950

Witam

Czy ktoś posiada lub chociaż miał okazję posłuchać tego zestawu??
http://www.sony.pl/product/hcs-cinema-s ... t/rht-g950" target="_blank


Czy to naprawdę „gra” czy to tylko sprytny marketing? ;)
Może nie warto w ogóle zawracać tym sobie głowy?

Pozdrawiam
Piotr

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Moim zdaniem gra bardzo dobrze na pewno lepiej od każdego DAV-a jeśli chodzi o jakość. Cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Pytanie czego się oczekuje jeśli ktoś chce słyszeć precyzyjnie na horrorze że z lewego tylnego rogu pokoju skrada się wampir to półka raczej nie zda egzaminu ale do większości zastosowań (i tak po za płytami rzadko jest 5.1) jest moim zdaniem super. A posłuchać można chyba w każdym CS-ie.

Piotr_83
Początkujący

Dzięki CS za odpowiedź :thumbsup:
Takich wymagań jak opisałeś na horrorze to nie mam naszczęście. Głównie chodzi mi o to, czy ten zestaw nadaje się do spełnienia roli kina domowego oraz zestawu do słuchania muzyki. Tak więc mam pytanie - jak z dźwiękiem z płyt CD?? Z góry zaznaczam że nie jestem audiofilem więc i słuchu absolutnego nie posiadam ;) Jako odtwarzacz w niedalekiej przyszłości ma być Sony BDP-S5000ES. Mój TV to Sony W5740. Pokój ok.20-22m.


Upatrzyłem sobie RHT-G950 (ewentualnie G1550) gdyż bardzo mi zależy aby uniknąć rozmieszczania głośników i tych cholernych kabli.
Podsumowując, czy taki komplet (TV + G950/G1550 + BDP-S5000ES) będzie "w miarę działał" jako kino domowe i sprzęt muzyczny??


Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

Moim zdaniem tak, ale warto sprawdzić samemu.