anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[RTV] Sprzęt jako kino domowe do telewizora Sony Bravia KD-65AG9

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

[RTV] Sprzęt jako kino domowe do telewizora Sony Bravia KD-65AG9

Chciałbym sobie kupić fajnie, dobrze grający sprzęt w stylu kina domowego podłączonego do dużego telewizora 65 cali Sony Bravia w moim salonie. Żeby były dobre basy i dobry dźwięk zarówno przy oglądaniu filmów na telewizorze jak i przy słuchaniu muzyki. Szukam czegoś takiego żebym był zadowolony. Żeby było słychać wszystko wyraźnie. W jednym ze sklepów z telewizorami i urządzeniami tego typu polecano SoundBar G700 , który też ma możliwość obsługi sterowania go smartfonem. Czy ktoś spotkał się z tego typu soundbarem i może coś na jego temat się wypowiedzieć ? A może ktoś z Was poleci mi coś lepszego do telewizora do dobrego oglądania filmów i słuchania muzyki ?

W jednym ze sklepów RTV Panowie polecali mi też zestaw taki: Sony Soundbar HTG700.cel oraz dwa małe głośniczki: Sony Głośniki Hifi Atmos SAZ9R.cel lub te same małe głośniki Sony Atmos tylko Sony Soundbar
HTZF9.cel 400W. Który z nich jest lepszy ? W który zainwestować ? I czy warto ? Czy lepiej kupić sobie coś lepszego ?

Mam w swoim posiadaniu też zewnętrzną kartę dźwiękową Soundblaster. Czy taką kartę też można wykorzystać do telewizora ?

Zastanawiam się też nad zestawem głośników Logitech: https://m.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/logitech-z906-5-1-thx-500w_1.bhtml?gclsrc=aw.ds&

Mieszkam w bloku, a mój Salon ma 20 metrów Kwadratowych.

Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć Darom-82

Jeszcze nikt z forumowiczów nie zgłosił się z poradą, więc pozwoliłam sobie wysłać Twój post do Supportu Sony, damy znać jak tylko zdobędziemy odpowiednie informacje.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Darom-82.
Poszukiwacz

@Agnieszka_J Jak coś - co kolwiek będzie wiadomo w mojej sprawie to proszę o kontak zemną tutaj na forum. - Proszę nie zostawiać mnie bez rozwiązania tej sytuacji.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @Darom-82. 

Oto odpowiedź, jaką udało mi się uzyskać z działu wsparcia SonY:

--------------------

W przypadku soundbarów, to dobrze się sprawdzają w mniejszych pomieszczeniach i projektowane są na pełnowystarczalne. Model soundbara HT-G700 jest dobrym pomysłem. Urządzenie ma mocny bas, łączy się ze smartfonami, a wrażenie dźwięku jest podobne do 7.1.2-kanałowego dźwięku.

 

---------------

Pozdrawiam, Agnieszka_J