anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SondPal soundbar HT-CT180

Arti001
Poszukiwacz

SondPal soundbar HT-CT180

Czy jest możliwość podłaczenia soundbara prze aplikację SoungPal w innych tel niż Sony np. w Huawei p8 i Samsung S4?

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Aplikacja SongPal napisana została na Androida, tak więc bez problemów powinna działać także na innych smartfonach. Jak do tej pory aplikacje związane z naszym sprzętem na telefonach innych firm działały bez zarzutu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

 

Arti001
Poszukiwacz

chodziło mi o to bardziej czy aplikacja będzie widziała soundbara ht-ct180 bo niestety nie widzi tego urządzenia. Aplikacja sama działa i mogę się połączyć z innymi urządzeniami SONY.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Testowałem połączenie pomiędzy Samsung Galaxy Tab 3 a HT-CT780. Sprzęt bez problemu się sparował po Bluetooth i działa bez zarzutu.

 

Pozdrawiam

Arti001
Poszukiwacz

ja próbowałem na 2 urządzeniach juś Samsung Galaxy S4 i Huawei P8 i na żadnym nie mogę się połączyć przez SoungPala, ale jeśli chodzi o wszystko inne to mogę połączyć się bezpośrednio przez bluetooth z głośnikiem 😞 mam też aplituner z którym połączyłem się bez problemu. Z tego co czytałem na stronie SONY nie ma nic napisanego o korzystaniu z SoungPal. Zależy mi bardzo żeby się połączyć z tym głośnikiem bo chyba jest więcej opcji niż w pilocie zwykłym. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Próbowałeś w SongPal dodać HT-CT180 przez Bluetooth?

 

Pozdrawiam

Arti001
Poszukiwacz

no pewno że próbowałem, najpierw rozłączyłem z ustawień i później łączyłem się za pomocą aplikacji przez BT lub NFC.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

To dziwne, powinno działać. Jeśli w telefonie masz NFC to powinno samo się sparować po przyłożeniu. Jak możesz przywróć soundbar do ustwień fabrycznych i spróbuj jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Arti001
Poszukiwacz

a jak go przywrócić do ustawień fabrycznych?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Zajrzałem do instrukcji i wynika, że obsługa HT-CT180 nie współpracuje z SongPal. Dopiero HT-CT380 ma tą funkcję. Niesety nic nie poradzę.

 

Opis resetu urządzenia znajduje się na stronie 42 instrukcji:

http://pdf.crse.com/manuals/4559026412.pdf

 

Pozdrawiam