anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony bdp s6200 i bdv e6100 ipla nie dziala

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Sony bdp s6200 i bdv e6100 ipla nie dziala

Witam zauwazylem ze w kinie jak i odtwarzaczu blu ray nie dziala ipla mimo ze kino kupione w tym roku a odtwarzacz prawie 2 lutni ,zauwazylem ze w tv ipla dziala i ma nowe logo natomiast w kinie i odtwarzaczu stare ,jesli tak sony podchodzi do aplikacji ze po paru latach nie dzialaja to ja dziekuje za ich sprzety

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wydaje mi się, że to dostawcy aplikacji powinno zależec aby jego aplikacja była w jak najnowszej wersji u producenta urządzenia. Z drugiej strony producent urządzenia też powinien zadbać aby aplikacje były w miarę aktualne aby sprzęt dobrze się sprzedawał. BDV-E6100 jest już kilkuletnim modelem i miał swojego następcę w postaci kina BDV-N7200W.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
poloniusz1234
Poszukiwacz

Wychodzi ze sony pogrywa z klientami jesli mam tv z 2017 to mozna sie spodziewac ze za 3 lata bedzie ta sama sytulacja jesli tak bedzie to sami sobie strzela samobuja,pozdrawiam 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w Twojej sprawie z supportem Sony - oto ich odpowiedź:

 Uprzejmie informuję, że problem z niepoprawnie działającą aplikacją IPLA na odtwarzaczu BDP-S6200 jest znany firmie Sony. Sony wraz z dostawcą aplikacji IPLA stara się rozwiaząc problem, niestety nie mamy szczegółowych informacji dotyczącej wprowadzenia aktualizacji. Uprzejmie proszę o cierpliwość oraz przepraszam za zaistniałe niedogodności.

Pozdrawiam