anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BDV-E280. WERSJA OPROGRAMOWANIA M07.R.0615

profile.country.pl_PL.title
lukasz430
Początkujący

SONY BDV-E280. WERSJA OPROGRAMOWANIA M07.R.0615

Witam dlaczego nie mogę w tej wersji oprogramowania odtworzyć film Avi z Płyty w specyfikacjach kina piszę ze powinno otwierać Proszę o pomoc

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Już kiedyś wrzucałem ten link na forum, ale podrzucę jeszcze raz, bo jest to przydatna rzecz.
RODZAJE KOMPRESJI AVI.
Mam nadzieję, że przybliżyłem tematykę kompresji formatu AVI. Krótko mówiąc AVI nie równe AVI.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
lukasz430
Początkujący

ale mi chodziło w poprzedniej wersji oprogramowania a w tej nowej nie to chyba jest coś nie tak ze strony firmy Sony

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

A odtwarzało Ci tą samą płytę w poprzedniej aktualizacji oprogramowania?
Jeśli tak, proponuję sprawdzić:
1)płytę, czy nie została zarysowana, zakurzona itd.
2)Odłączenie sprzętu od prądu i włączenie go po kilku minutach.
3)Przytrzymaj przycisk >(play) i Volume- przez 5 sekund - powinno zresetować rozdzielczość wyjścia wideo i ustawić najniższą.
4)Oraz przywrócenie ustawień fabrycznych poprzez przyciśnięcie i przytrzymanie (aż do piśnięcia) przycisku Power (około 5 sekund).

Jeśli to nie pomoże, zostaje Ci kontakt z pomocą techniczną Sony.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
lukasz430
Początkujący

tak odtwarzało tą samą płytę chyba juz mam rozwiązanie w tej nowej wersji jest http://www.cinavia.com i to wszystko psuje

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zakładałem, że płyta była zafoliowana i z hologramem :c20. Bo tylko taka płyta da Ci gwarancję dobrej jakości materiału pod względem obrazu i dźwięku, moim skromnym zdaniem. Oczywiście w pakiecie dostajesz spokojnie przespaną noc :c29 :c20.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
lukasz430
Początkujący

tak plyta ze sklepu musze zresetowac kino

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nowe wersje oprogramowania posiadają zabezpieczenie antypirackie Cinavia. Zabezpieczenie blokuje filmy które uzna za naruszające legalność i prawa autora. Poniżej wstawiam informację ze strony Cinavia. Jeśli piszesz o tym na forum, zakładam, że masz legalną (oryginalną) wersje filmu, który gdzieś kupiłeś. W takim przypadku najlepiej reklamować płytę u sprzedawcy. Warto też sprawdzić czy płyta nie jest uszkodzona. Jeśli wystąpił jakiś błąd i sprzedawca wymieni na inną. Raczej tu szukałbym problemu.
Nie jestem pewien, czy te zabezpieczenia dotyczą również filmów odtwarzanych poprzez pamięć USB.

Info ze strony Cinavia:

W jaki sposób działa technologia Cinavia?

Filmy chronione technologią Cinavia są opatrzone niesłyszalnymi kodami utrwalonymi na ścieżce dźwiękowej przez właściciela praw autorskich, podającymi, gdzie i jak można używać tych filmów.

Na przykład filmy przeznaczone do kin mogą zawierać kod Cinavia podający informację, że filmy te mogą być powielane przez profesjonalistów i odtwarzane wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym.

Filmy sprzedawane na dyskach Blu-ray, DVD lub przeznaczone do pobierania w ramach autoryzowanych usług mogą zawierać inny kod Cinavia, podający informację, że filmy te są przeznaczone do użytku konsumenckiego, jednak z ograniczeniami dotyczącymi możliwości i sposobu ich kopiowania.

Kody Cinavia pozostają w określonym miejscu ścieżki dźwiękowej nawet po powieleniu, konwersji do innych formatów lub nagraniu kamerą.

Dzięki kodom Cinavia odczytywanym przez odtwarzacze dysków Blu-ray, pochodzącym z filmów odtwarzanych lub kopiowanych na tych odtwarzaczach, można ograniczyć użycie takiego filmu, kiedy zostanie rozpoznany określony przypadek nieautoryzowanego użycia. Odtwarzanie lub kopiowanie nieautoryzowanych wersji może być przerwane, a dźwięk wyciszony, w zależności od typu kodu Cinavia oraz wykonywanej czynności. Może zostać ograniczone niedozwolone użycie ścieżek dźwiękowych z profesjonalnych produkcji filmowych w filmach domowych lub nagraniach prywatnych.W każdym przypadku ograniczenia użycia materiałów ze względu na kod Cinavia na ekranie filmu lub przednim panelu odtwarzacza dysków Blu-ray wyświetlany jest komunikat z wyjaśnieniem.

Zapewniamy, że w żadnym przypadku oglądany materiał nie jest „śledzony” za pomocą technologii Cinavia. W zamyśle technologia Cinavia nie oferuje możliwości zebrania lub przekazu informacji o użytkowniku, jego zwyczajach związanych z oglądaniem filmów ani wyborze rodzaju nośników. Kody Cinavia nie są dostosowane indywidualnie do użytkownika, nośników czy urządzeń przez niego posiadanych i nigdy nie zawierają danych osobowych ani umożliwiających identyfikację tożsamości.



Link: http://www.cinavia.com/languages/polish/pages/technology.html.


EDIT

lukasz430 napisał(a):

tak plyta ze sklepu musze zresetowac kino



Nie da się tak samemu przywrócić poprzedniej wersji oprogramowania.... :( Robi to tylko serwis...

profile.country.pl_PL.title
lukasz430
Początkujący

tak pewnie cos z plyta.temat do zamknięcia

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na pewno coś z płytą. Ja bym reklamował :c22 Zgodnie z prośbą temat zamykam.

Pozdrawiam,
Zimny.