anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDV-E280 wymiana głośników

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Sony BDV-E280 wymiana głośników

Panowie chciałem zmienić głośniki w swoim zestawie aby to trochę lepiej grało.Wszystko jest ok tylko brak mu wysokich tonów,więc chcę zakupić dwie kolumny na przód jako fronty.Czy ten zestaw ma taką możliwość,aby trochę lepiej grał?Mam na oku parkę Magnatów w cenie do 500zł:
http://www.redcoon.pl/B334901-Magnat-Mo ... Id=skapiec" target="_blank
Czy pasowały by,bo nie wiem czym się mam kierować przy wyborze na co zwrócić uwagę.Inne propozycje mile widziane.

24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

technics to zabawka z loudnesami a nie sprzęt.........gdyby był taki dobry to by do dziś istniał......a co do konkurencji kupując mojego da5700es to tak porównywałem z innymi markami także w tym przedziale cenowym godzinami się wsłuchiwałem targając moje magnaty do salonów.....i sony wygrało resztę zostawię bez komentarza bo kiedy się czyta ze coś kogoś pobija tylko pisząc to a nie mając z tym doświadczenia jest bez sensowne a co do high-endu to sony nikle szanse??? zobacz i poczytaj recenzje wzmaka ta-dr1a klasy "R" za bagatela 30 tys wtedy się wypowiadaj o "high-endzie" i czy ma szanse czy tez nie.....albo może troszkę historii w dziedzinie audio od sony poczytaj i dopiero wypowiadaj.... podkreślam nie bronie i nie jestem fanatykiem firmy sony mi zależy na naturalności dźwięku i wykonaniu :)

spolDon1fhkbr
Początkujący

SONYES - zauważyłem to już dawno, że Sony ma jakiś problem w internecie i w gazetach... O ile w gazetach to proste (w dziedzinie Hi-Fi nieraz producent potrafi kupić gazetę, żeby dobrze napisali recenzję - fakt z przeszłości albo po testach po prostu zostawia się sprzęt testerowi). Ale na forach nie wiem co ludzi boli... To, że Sony się niesamowicie stara z obsługą klienta, nie boi się ogłaszać akcji przywoławczych (inni producenci zazwyczaj przemilczają sprawę). Nie stosuje czarnego marketingu (mogę rzucać przykładami z rękawa). Może inni producenci płacą za marketing na forach? Może bardziej sponsorują portale opiniotwórcze? Można sobie wpisać na jakiś innych portach Telewizor Sony? Przecież to Samsung... Radio Sony gdzie tam... Konsola PS3? Przecież xbox jest shakowany.... Kino domowe Sony? Niiieeee kup w media padakę z inną nakleją... Nie rozumiem czemu jest taka awersja do Sony jak to np. Samsung już nie jeden raz wpuścił konsumenta w maliny, ale za to sprzedawcy mają ciekawe profity. LG nie jest gorsze w tym temacie... Najciekawsze jest to, że zazwyczaj te produkty wygrywają na papierze, a potem okazuje się, że obraz to już coś innego niż teoria... Tylko, że w internecie 90% opinii to teoretycy.

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Nie mam żadnych awersji do Sony,a wręcz przeciwnie.Wybierając sprzęt to właśnie do innych marek podchodzę z dystansem.Tylko jestem trochę zawiedziony swoim kinem.Wydawało mi się,że za 1000zł sprzęt będzie grał dobrze.Pomyliłem się ale nie wiem czy kupiłbym jakiś "kombajn" w tej cenie lepiej grający.Wybrałem Sony bo mam zaufanie do jakości tej marki.A jak jest z serwisem to nie wiem i mam nadzieję,że się nie dowiem.Niedawno znowu kupiłem sprzęt Sony.....dokładnie PS3 i jestem megazadowolony.Powiem szczerze,że podłączając PS3 pod to kino efekt jest co najmniej zadowalający.Piszcie jak macie coś ciekawego do powiedzenia chętnie poczytam,bo po to jest to forum.
Pozdrawiam wszystkich.

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

Don napisał(a):

SONYES - zauważyłem to już dawno, że Sony ma jakiś problem w internecie i w gazetach... O ile w gazetach to proste (w dziedzinie Hi-Fi nieraz producent potrafi kupić gazetę, żeby dobrze napisali recenzję - fakt z przeszłości albo po testach po prostu zostawia się sprzęt testerowi). Ale na forach nie wiem co ludzi boli... To, że Sony się niesamowicie stara z obsługą klienta, nie boi się ogłaszać akcji przywoławczych (inni producenci zazwyczaj przemilczają sprawę). Nie stosuje czarnego marketingu (mogę rzucać przykładami z rękawa). Może inni producenci płacą za marketing na forach? Może bardziej sponsorują portale opiniotwórcze? Można sobie wpisać na jakiś innych portach Telewizor Sony? Przecież to Samsung... Radio Sony gdzie tam... Konsola PS3? Przecież xbox jest shakowany.... Kino domowe Sony? Niiieeee kup w media padakę z inną nakleją... Nie rozumiem czemu jest taka awersja do Sony jak to np. Samsung już nie jeden raz wpuścił konsumenta w maliny, ale za to sprzedawcy mają ciekawe profity. LG nie jest gorsze w tym temacie... Najciekawsze jest to, że zazwyczaj te produkty wygrywają na papierze, a potem okazuje się, że obraz to już coś innego niż teoria... Tylko, że w internecie 90% opinii to teoretycy.

...no także to zauważyłem zwłaszcza na forach związanych z kinami czy amplitunerami i tez temu te opinie z tych forów nie interesują mnie...teraz zrobiła się moda na marki typu na Y czy D i na sile udowadniają ze robią lepsze wzmaki od SONY czy PIONEERA tylko dlaczego to Sony wypościło jako pierwsze cyfrę w DA3,5,7,9XXXES gdzie była wtedy konkurencja kiedy technologia S-mastera była nagradzana EISĄ..... otóż reszta stwierdziła ze nie może to dobrze zagrać bo jak może wzmak pobierać 600w i mieć realne 200w na kanał tak jak to było i jest w przypadku DA9100es....a jak się okazało później konkurencja obudziła się z rekami w nocnikach no bo jak może wzmak tranzystorowy zagrać jak lampa (ta-dr1a).....i jako jedyne sony jest przy tej technologi aczkolwiek szkoda ze od niej odeszli przy muliti chanel'ach ale w stereo jest cyfra nadal tylko bardzo droga....

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Trochę się pobawiłem ustawieniami,tzn suba podkręciłem na max czyli +6dB,natomiast na fronty dałem -1dB i o dziwo efekt jak dla mnie jest o wiele lepszy.Na przód już nie wychodzi ten pusty dźwięk,tylko mocne basy z dobrym środkiem.Wcześniej coś w uszy kuło.Teraz jest bardziej miękko i nie męczy.Jak puszcze Enter Sadman Metalliki to firany fruwają,volume na tych ustawieniach,to max- vol. 22 inaczej sąsiedzi dzwonią po kaloryferach.Jest lepiej. :c4
Ja akurat słucham trochę ciężkiej muzyki i ten sprzęt nie oddaje jej tak jak powinien.Ale lubię też posłuchać Prodigy i Skrillexa.............i wydaje się,że to kino oprócz filmów jest stworzone chyba pod taką muzę.