anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DAV-Dz860

morfeusz
Początkujący

Sony DAV-Dz860

Witam posiadam tv sony bravia i zamierzam kupić właśnie ten zestaw! Przymierzam się do tego zestawu dlatego, że posiada bezprzewodowe tylne głośnik co ułatwi mi sprawę w ustawieniu ich w pokoju, bez ciągnięcia kabli!
1.I mam pytanko czy jest to dobry wybór???
2.Jak działają takie bezprzewodowe głośniki, czy są problemy itd???

Może ktoś posiada ten zestaw i mógłby się podzielić opinią o nim!

Dziękuje i pozdrawiam!!!! ;)

3 ODPOW. 3
3004-----
Początkujący

Ja niedawno kupiłem zestaw DAV-DZ830W i jestem zadowolony,mam podpięte głośniki tylne bez kabla i nie mam żadnych problemów z odbiorem,a filmy w których jest opcja do wyboru dźwięk 5.1 ,zajebisty efekt.Ja polecam

morfeusz
Początkujący

Gomez":x4ai2xnl]Ja niedawno kupiłem zestaw DAV-DZ830W i jestem zadowolony,mam podpięte głośniki tylne bez kabla i nie mam żadnych problemów z odbiorem,a filmy w których jest opcja do wyboru dźwięk 5.1 , efekt.Ja polecam


To trochę inny zestaw...
A jak z dźwiękiem? Można poszaleć tymi 1000-1200W? Da się słuchać np. muzyki z dobrym/przyzwoitym basem? :smileymrgreen:

Pietrek
Początkujący

Witam,
Sterowanie tylnymi kanałami jest dopracowane i w zasadzie bez zawaryjne. Przy pierwszym podpięciu głośników, naeży "sparować" tył z nadajniikiem w jednostce centralnej i ... grać ...
Nie spotkałem się z kłopotami urzytkowników tego typui zestawów ( porzednie były sterowane na S-Diat - popdczerwień ). Te są sterowane radiowo. Nie ma zakłóceń i żadne sicei komórkowe czy innego typu nadajniki ( np.:wewnątrz domowa sieć Wi Fi ) nie zakłócają odbioru i nadawania.
A czy można poszaleć? Zależy od szalejącego na ile może sobie poszaleć ... :)
Piotr