anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony ht-rt3

profile.country.PL.title
mario3244
Poszukiwacz

sony ht-rt3

witam mam problem z sounbarem sony ht-rt3 , acz kolwiek dzwięk wysłany na owy sprzęt przez bloututh  jest w miare głośny ale niestety już po podłączeniu sounbara z tv  przez optical i hdmi  sounbar zdecydowanie jest cichy

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Sugerujemy zajrzeć do ustawień dźwięku w TV i sprawdzić go pod kątem Dolby, DTS etc (w zalęznoości od TV). Po drugie spróbuj wejść w menu soundbara w ustawienia głośników, tam powinna być opcja wzmocnienia dźwięku.

W ostateczności ---> kontakt z naszym supportem.

profile.country.PL.title
mario3244
Poszukiwacz

w sony ht-rt3 dzięk muzyki przez hdmi i optical jest cichy w filmach wyglada to znacznie lepiej ale jezeli przełącze w tryb music  to jest cicho  , prubowałem wejśc w ustawienia  sounbara ale niestety nic to nie pomogło i do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia mianowicie  , w powyżej wymienionym sounbarze  dzwięk film , muzyka  skala głośności ustawiona na 30  jest w miare ok ale już powyżej 30 sounbar jak i suboofer  zaczyna tracić na mocy a już  dochodząc do max  wszystko gra cicho  tak jak by pasmo  zostało oddciete  ...nie jest właczony tryb night...

profile.country.PL.title
mario3244
Poszukiwacz

w sony ht-rt3 dzięk muzyki przez hdmi i optical jest cichy w filmach wyglada to znacznie lepiej ale jezeli przełącze w tryb music  to jest cicho  , prubowałem wejśc w ustawienia  sounbara ale niestety nic to nie pomogło i do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia mianowicie  , w powyżej wymienionym sounbarze  dzwięk film , muzyka  skala głośności ustawiona na 30  jest w miare ok ale już powyżej 30 sounbar jak i suboofer  zaczyna tracić na mocy a już  dochodząc do max  wszystko gra cicho  tak jak by pasmo  zostało oddciete  ...nie jest właczony tryb night...